°C
“BU İKİLİNİN MUTLAKA BİR ARAYA GELMESİ LAZIM”
8.08.2018
614
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Şentop’un bir araya gelmesi lazım” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ’da bulunan Ticaret Sanayi Odaları ve Ticaret Borsalarının il ve ilçe temsilcileriyle bir araya gelerek Tekirdağ’da devam eden, planlanan ve tamamlanan yatırımlar hakkında bilgi verdi.

“İKİ İSMİNDE PARTİDE CİDDİ AĞIRLIKLARI VAR”

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ artık Büyükşehir. Tekirdağ Sivil Toplum Kuruluşları, Milletvekilleri, Dernekleri bile herkes kendini Büyükşehir gibi düşünmeli. Özellikle Tekirdağ Milletvekillerimiz artık bir araya gelmeleri lazım. Tekirdağ’ın bu konuda çok büyük şansı var. Bir yanda Faik Öztrak gibi ekonomi uzmanı diğer yanda Anayasa Profesörü Mustafa Şentop var. İki isimde bulundukları parti de çok ciddi ağırlıkları var. Bu ikili mutlaka bir araya gelmesi lazım. Diğer Milletvekillerimiz de bulundukları komisyonda çok başarılı işler yapmaya başladılar. Ama özellikle Faik Öztrak ve Mustafa Şentop Tekirdağ için bir araya gelmelidirler. Onları bir araya getirme görevi de Ticaret Odalarımıza, Borsalarımıza, STK’larımıza ve bizlere düşüyor” dedi.

Haber/Hüdaverdi MALİT

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com