°C
EKSPRES 1 YAŞINDA!
12.09.2018
595
Çerkezköy’ün cesur gazetesi Ekspres, bugün 308’nci baskısı ile bir yılı geride bırakmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyor.

13 Eylül 2017 tarihinde nitelikli kadrosu ve tecrübeli çalışanları ile yayın hayatına başlayan Çerkezköy Ekspres Gazetesi 1 yaşında.

Kurulduğu günden bu yana ayrım gözetmeksizin halktan yana olan gazetecilik anlayışını sürdüren Ekspres Gazetesi yeni yayın döneminde de nitelikli kadrosuyla çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

Yayına başladığımız 13 Eylül 2017 gece yarısından itibaren gazetemize abone olan, internetten haberlerimizi, yazılarımızı takip eden, okuyan, okutturan, destek veren, eleştiren herkese teşekkür ederiz.

Medyada yaşanan sınırlandırmalar nedeniyle ve gazete kağıdına gelen zamlar nedeniyle bir ayağı çukurda olan gazeteciliği, siz değerli okuyucularımızın desteğiyle 1 yıl boyunca başarıyla sürdürdük.

Gecesini gündüzüne katarak, mesai meftunu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürerek 1 yıl boyunca her gün gazetemizi çıkarmanın büyük gururunu siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Bir yandan da bugüne kadar çeşitli imkansızlıklarla 308 sayı çıkarmanın haklı mutluluğunu da yaşamaktayız. 

Özveri, Güven, Tarafsız, İlkeli, Dürüst ve tabii ki Cesur bir şekilde 308 sayıyı siz değerli okuyucularımızla buluşturduk, buluşturmaya da devam edeceğiz.

Bilindiği üzere özellikle yazılı basın sektörü çalışanları ekonomide yaşanan olumsuzlukların etkisinde kaldı. Pekçok ulusal basınla birlikte yerel gazeteler de kapanmanın eşiğine geldi, bir kısmı da kapandı! Uzun yıllardır ülkemizde yayın hayatını sürdüren Radikal Gazetesi’nin internet medyasına yönelmesinin ardından bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda da Habertürk yazılı baskısını durdurmuştu. Hal böyle iken pekçok gazete çalışanı da işsiz kaldı.

Özellikle kağıt fiyatlarındaki yüzde 100’ün üzerinde yaşanan zam bizlerin bir ayağını çukurda bıraksa da, siz değerli okuyucularımızdan aldığımız güçle birlikte biz yayın hayatımızı güçlenerek sürdüreceğiz. Çerkezköy’de yaşanan gelişmelerden siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmek amacıyla çalışmalarımız kesintisiz devam edecek…

Sevgi ve hürmetle tüm okuyucularımıza bir kez daha yeni yaşımızda ‘Merhaba’ diyoruz.

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com