°C
DOĞA KOLEJİ PAZARTESİ AÇILIYOR
13.09.2018
2519
Eğitimin lideri olan ve Türkiye’nin birçok şehrinde kampüsü bulunan Çerkezköy Doğa Koleji 17 Eylül Pazartesi günü 2018-2019 yeni eğitim-öğretim yılına ‘Merhaba’ diyor.

Yeni dönemde tam kadro hazır olduklarını söyleyen Lüleburgaz, Çorlu ve Çerkezköy Doğa Koleji Kurucusu Erdal Karakuş, Ekspres Gazetesi’ne yaptığı açıklamasında çalışmalarını tamamladıklarını ve Doğa Koleji’nin 17 Eylül Pazartesi günü yeni eğitim-öğretim yılında açılacağını duyurdu.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI

Türkiye’de yaklaşık 85 bin öğrenciye eğitim-öğretim veren Doğa Koleji, Çerkezköy’de de eğitime kapılarını açtı. Ocak ayında yaptığı girişimle Çerkezköy’de de bir şube açan Doğa Koleji, 4 ay gibi kısa bir sürede okulunu yaptı ve yeni eğitim öğretim yılı için hazırlıklarını tamamladı. Uzman eğitmen kadrosu ve yaratıcı ders aktiviteleri ile Türkiye’nin birçok yerinde kampüsü bulunan Doğa Koleji’nde yeni eğitim öğretim döneminde de fark yaratacak etkinliklere imza atacağı öğrenildi.

4 AYDA TAMAMLANDI

Lüleburgaz, Çorlu ve Çerkezköy Doğa Koleji Kurucusu Erdal Karakuş Ekspres Gazetesi’ne yaptığı açıklamasında, 2018-2019 eğitim öğretim yılında Ambardere Mevkii’ne yapılan yeni kampüslerinin 17 Eylül Pazartesi günü açılacağını söyledi. Karakuş, 4 ay gibi kısa bir sürede çalışmalarını tamamladıkları bilgisini vererek, “Yeni eğitim öğretim yılında tüm okullarla birlikte Çerkezköy Doğa Koleji de hizmete başlayacak. Kampüsümüz 8 bin metrekare alana kurulu. 11 bin metrekare olan kapalı alanımızda 450 kişilik konferans salonu, yüzme havuzu, bilim sanat sokağı ve 56 derslik ile 24 atölye bulunuyor. Öğrencilerimize teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak en iyi eğitimi vereceğiz” dedi.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com