°C
EKSPRES 1. YILINI KUTLADI
13.09.2018
633
13 Eylül 2017 tarihinde kurulan Ekspres Gazetesi, dün tüm çalışanlarıyla birlikte 1. yaş gününü kutladı.

Kurulduğu 13 Eylül 2017 tarihinden bu yana cesur ve tarafsız bir şekilde yayın hayatını sürdüren Çerkezköy Ekspres Gazetesi 1. yaş gününü büyük bir gururla kutladı. Gazetenin kuruluş yıldönümü pastasını çalışanlar birlikte keserken, Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Abdülhamit Albez, “Yeni yayın dönemimizde dürüst, tarafsız yayıncılık ilkemiz devam edecek” dedi.

“YENİ YIL YENİ ADIMLAR”

Çerkezköy Ekspres gazetesi kuruluşunun 1. yıldönümünü kutladı. 13 Eylül 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan ve bugüne kadar 309 sayıyı okuyucularıyla buluşturan Ekspres Ailesi, kuruluş yıldönümü pastasını da çalışanlarıyla birlikte kesti. 1 yıllık süreçte büyük gelişme kaydettiklerini ve alanında uzman deneyimli kadrosuyla Çerkezköy’de adlarından söz ettirdiklerini söyleyen Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Abdülhamit Albez, gazetenin 1. yılı nedeniyle yaptığı konuşmasında, “Büyük emekler sarf ederek, zorluklar içerisinde kurduğumuz gazetemizde 1. yılımızı doldurduk. Tarafsızlık ilkemizden ödün vermeyerek en doğru en güncel haberleri siz değerli okuyucularımıza ulaştırmanın haklı gururu içerisindeyiz. Geride bıraktığımız 1 yıl boyunca çok büyük deneyimler biriktirdik. Yeni yılda yeni adımlarla, güçlü ve deneyimli kadromuzla siz değerli okuyucularımızla buluşmaya devam edeceğiz” dedi. Konuşmanın ardından Ekspres çalışanları gazetenin 1. yılı nedeniyle hazırlanan pastanın mumlarını hep birlikte söndürdü.

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Ekspres Ailesi olarak siz değerli okuyucularımızla yeni yaşımızda buluşmanın haklı gururu içerisindeyiz. 1. yılımızda bizlere çiçek göndererek tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, 27. Dönem Tekirdağ Milletvekili Adayı Koray Önsel, Çerkezköy Malatyalılar Dernek Başkanı Esat Deniz, Çerkezköy Kuzey Kafkas Kültür Derneği Başkanı Emrullah Ataçay’a teşekkür ederiz.  Ayrıca bizleri ziyaretleriyle onurlandıran AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Akın, AK Parti Yönetim Kurulu Üyesi ve Çınar Restaurant Sahibi Fatih Öceş, AK Parti Çerkezköy eski Yönetim Kurulu üyesi Yıldız Emlak Sahibi Ahmet Yıldız, Çerkezköy’e Gönülverenler Dernek Başkanı Murat Akay’a da teşekkür ederiz. Yine gün boyu bizi telefonla arayarak tebrik eden Ekspres okurlarına ve yaşanan yoğunluktan dolayı adını sayfalarımıza yazmayı unuttuğumuz herkese canı gönülden teşekkür ederiz. Ayrıca çok anlamlı sözcüklerle Ekspres’in 1. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü Edirne Bölge Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz

 

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com