°C
VELİLER KAHVALTIDA BULUŞTU
22.10.2018
415
Fevzipaşa İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısı düzenlendi. Kahvaltıda okul velileri birbiriyle tanışıp kaynaşırken, okullara ve öğrencilere destek olmak amacıyla gerekli çalışmaların da yapılacağını kaydettiler.

Fevizpaşa İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından dün 10:30’da Kafega Restaurant’ta birlik, beraberlik ve dayanışma programı düzenlendi. Kahvaltıda buluşan öğrenci velileri, okullara ve öğrencilere gerekli desteklerde bulunacaklarını belirttiler. Kahvaltı programında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Temsilcisi ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Danışmaz da yer aldı.

“HEPİMİZİN ORTAK BİR AMACI VAR”

Okul Aile Birliği Başkanı İlknur Sancaktar, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenciler ve veliler için hayırlı olmasını dileyerek, “Kahvaltı programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Burada hepimizin ortak bir amacı var. Hepimiz geleceğimizin teminatı çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için buradayız. Yeni eğitim öğretim yılının herkes için hayırlı olmasını diliyorum. Hepinizden çocuklarımız için desteklerinizi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi. Kahvaltı programı velilerin birbiriyle tanışması ve görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. Fevzipaşa İlkokul Müdürü Hakan Asma da programa katılanlara teşekkür etti.

Haber/Fatmanur Arıkan-Şennur Güçbilmez

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com