°C
“HER ZAMAN POTANSİYEL ADAYIM”
22.10.2018
301
Kapaklı’nın tanınan işadamlarından olan Ömer Karadeniz, Çerkezköy ve Kapaklı’daki basın mensupları ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya gelerek, Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Kapaklı’nın tanınan işadamlarından olan Ömer Karadeniz, Kapaklı ve Çerkezköy’deki basın mensuplarıyla düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Burada basın mensuplarının Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlayan Karadeniz, Kapaklı belediye başkanlığı aday adaylığı için de önemli açıklamalarda bulundu.

“GAZETECİLİK KUTSAL BİR MESLEK”

Gazetecilerin zor şartlar altında mesleğini devam ettirdiğini ifade eden Karadeniz yaptığı konuşmasındaki “Davete icabet edip buralara kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Gazetecilik benim nazarımda her zaman mesleklerin en başında gelir. Gazetecilik kutsal bir meslek ve demokrasinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Gece gündüz, her şartta ve ortamda mesleğini icra eden siz gazeteciler ilçemiz ve ülkemiz için son derece önemlisiniz. Bizlere ilçemizde olan biten gelişmelerden haberdar ediyorsunuz. Evimize kadar haberleri getiren bir mesleğin temsilcisi olarak sizleri kutluyorum” dedi.

“YERİ GELDİĞİNDE AÇIKLAMAMI YAPACAĞIM”

Belediye Başkanı Aday Adaylığı konusunda gelen bir soruya da yanıt veren Karadeniz, “Kapaklı’da biz her zaman potansiyel adayız. Resmi olarak adaylığımızı açıklamadık. Ama süreç başladığında adaylığımızı açıklayacağız. Ama her zaman dediğim gibi Kapaklı’da potansiyel bir adayım. Yeri geldiğinde açıklamamızı yapar, adaylığımızı açıklarız” diye konuştu.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com