°C
MURAT SEVGİ GÖREVİNE BAŞLADI
22.10.2018
327
Geçtiğimiz günlerde Tekirdağ’da il içi atamalarda Kapaklı’dan Çerkezköy’e atanan İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi görevine başladı.

Kapaklı’dan Çerkezköy’e atanan İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi görevine başladı. Çerkezköy Ekspres Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Savaş Akyıldırım Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevgi’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İlçede yaşanan sıkıntıların konuşulduğu ziyarette Sevgi, Çerkezköy’de genel asayişin güvenli bir şekilde sağlanmaya devam edeceğini ifade etti.

“AİLENİN DE DESTEK VERMESİ LAZIM”

Bölgenin en önemli sorununun uyuşturucu madde kullanımı olduğunu dile getiren Sevgi, yaşanan olaylarda ailelerinde Emniyet ekiplerinin üzerine düşen görevi yaptığını fakat ailenin de kendilerine destek vermesi gerektiğini ifade etti. Uyuşturucu tacirlerine karşı sürekli olarak denetim uygulandığını ve denetimlerin devam edeceğini belirten Sevgi, “Uyuşturucu kullanımının önlenebilmesi için çocuklara gerekli eğitimin verilmesi gerekiyor. Bu kapsamda önce aile sonra da okulda çocuğa madde bağımlılığı konusunda gerekli eğitim verilmesi ve bunun düzenli aralıklarla kontrol edilmesi gerekiyor. Biz emniyet olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluğu yerine getiriyoruz. Fakat bu konuda ailelerin de desteğine ihtiyacımız var” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”

Çerkezköy’de sıkıntıların çözülmesi için basın olarak üzerine düşen görev ve sorumlulukları yerine getireceklerini ifade eden Çerkezköy Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Savaş Akyıldırım da ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileterek, Sevgi’ye başarı dileğinde bulundu.

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com