°C
CHP BÜYÜKŞEHİR ADAY ADAYLARI ÇERKEZKÖY’DE ÇAKIŞTI
8.11.2018
409
CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Aday Adaylarından, Tekirdağ eski Belediye Başkanı Adem Dalgıç, CHP Çerkezköy İlçe Örgütünü ziyaret ettiği esnada, diğer bir CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olan Engin Memiş de İlçe Örgütüne ziyarette bulundu.

Başkan Aday Adayı Dalgıç, CHP İlçe Örgütü’nde aday adaylığı konusunda açıklamalarda bulunurken, bir diğer aday adayı olan Engin Memiş ise ilk başta dışarıda beklemeyi tercih etti. İki aday adayı arasında sadece bir camekan bulunurken, Dalgıç’ın talimatıyla Engin Memiş içeriye davet edildi. Daha sonra iki Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı bir süre sohbet ettikten sonra beraber fotoğraf çektirdi.

HERKESİN EN DEMOKRATİK HAKKI

Kendisini karşılayan CHP İlçe Örgütü’ne teşekkür eden CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Adem Dalgıç, aday adaylığın herkesin en doğal ve en demokratik hakkı olduğunu belirtti. 2009-2014 yılları arasında belediye başkanlığı yapmış bir isim olarak yeniden aday adayı olmasının çok doğal olduğunu ifade eden Dalgıç, Tekirdağ’a yeniden hizmet etmeyi umut ettiğini dile getirdi. Çıkacak olan sonucun Genel Merkez’in takdiri olacağını vurgulayan Dalgıç, 2014 yılı seçimlerinde de görev almadığı halde görev almış gibi çalıştığını aktardı. Özellikle köylere yapılan ziyaretlerde katkı sağladığını dile getiren Dalgıç, Trakya Belediyeler Birliği’nde aktif rol aldığını ve Trakya’yı çok iyi bildiğini dile getirdi.

TEKİRDAĞ’DAN HİÇ AYRILMADIM

Birkaç seçimde daha hem aday olduğunu hem de aday adayı olduğunu belirten Dalgıç, bu seçimde de aday adayı olmasının çok doğal olduğu nitelemesinde bulundu. 4 buçuk yıl içerisinde ne partisinden ne de Tekirdağ’dan hiç ayrılmadığına dikkat çeken Dalgıç, “Yine partimize katkımız olacağını düşünüyorum. Bütün ilçelerde çıkan aday adaylarımızın hepsi hizmet etmek için varlar. Gönülden ve severek aday adayı oldum. Herkese hayırlı olsun ve başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

CHP’NİN MÜTEAHHİT ADAY ADAYI

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylarından bir diğeri olan Engin Memiş ise kendini müteahhit aday adayı olarak tanıttı. Belediye işlerinin yüzde 70’nin müteahhit işi olduğunu belirten Memiş, 4 yaşından beri Tekirdağ’da yaşadığını, CHP’ye hizmet ve gönül vermiş biri olduğunu söyledi. Tekirdağ’ı Türkiye’nin bir numarası haline getireceği vaadinde bulunan Memiş, üreten bir belediye olacaklarını belirtti. Hazır bütçeyle ancak bir yere varılabildiğine dikkat çeken Memiş, “Ya hiç yapmayacağız, ya da en iyisini yapacağız” dedi.

Haber/Fırat YAKUT

YORUMLAR
ADINIZ
YORUM

       

ÇERKEZKÖY EKSPRES BASIN YAYIN GAZETECİLİK VE MATBAACILIK TİC. LTD. ŞTİ.
Gazi Osman Paşa Mah. Çelen Sok. NO:7/B ÇERKEZKÖY / TEKİRDAĞ
TEL : 0282 725 31 33 FAX : 0282 725 31 34
info@cerkezkoyekspres.com