SAĞ REKLAM

1 AYDA 181 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜLER

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
1 AYDA 181 ÇOCUĞUN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜLER
Çerkezköy Yozgatlılar Dernek Başkanı Emin Sungur tarafından kurulan Tekirdağ Öksüz ve Yetim Çocukları Koruma Derneği, Ramazan Ayı boyunca yapılan faaliyetleri açıkladı. Açıklanan faaliyet raporuna göre 1 ayda 267 erzak yardımı yapıldığı ve 181 çocuğa kıyafet yardımı yapıldığı belirtildi.

Tekirdağ Öksüz ve Yetim Çocukları Koruma Derneği’nin kurucu başkanı Emin Sungur, Ramazan Ayı faaliyet raporunu açıkladı. Sungur, yaptığı açıklamasında yardımlarının devam edeceğini belirterek, kendilerine destek veren tüm hayırseverlere teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Tekirdağ Öksüz ve Yetim Çocukları Koruma Derneği, Ramazan ayında yüzlerce çocuğun yüzünü güldürdü. Çerkezköy başta olmak üzere bölgedeki 181 çocuğa yardım eli uzatan dernek tüm bunların yanı sıra 267 erzak kolisi dağıttı. Ayrıca yetim ve öksüz çocuklara kıyafet desteği de sağlandı. Derneğin kurucu başkanı Emin Sungur, yapılan diğer faaliyetler hakkında şu bilgileri verdi; “3 evimize komple ev eşyaları  alındı. Kızılpınar ve Bağlık Mahallesi’nde oturan 15 yetim ailemize adak pay dağıtımı yapıldı. 52 yetim ve öksüz çocuğumuza fitre ve zekatlar ulaştırıldı. Bunların dışında Ordu’da bulunan bir yetim ailemize kıyafet ve erzak yardımı, Samsun’da bulunan yetim bir ailemize erzak ve giyim yardımı, Siirt’te bulunan engelli bir ailemize kıyafet yardımı yapıldı. 80 yetim ve öksüz ailemize bir ay boyunca manav ihtiyacının karşılanması yapılmış olup yeni kurulmuş olan derneğimiz başarılı bir şekilde görevini yerine getirmiştir. Bu başarıda çocuklarımızın giyim, gıda ve ayakkabı da şahsi olarak destek olan Başkan Yardımcımız Fatma Kaya’ya, yönetim kurulu üyelerimiz Sare Gürses Şirin’e, İbrahim Çitil’e Emine Balaban’a, Özlem Polat’a, Ömer Sungur’a, İsmail Yetim’e, Faruk Kaylesiz’e, tüm hayırsever vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, iş adamlarımıza, bize yol arkadaşlığı eden tüm can dostlarımıza şahsım yönetimim ve de çocuklarımız adına teşekkür ederim” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
AFET HAZIRLIKLARI SÜRÜYORÖnceki Haber

AFET HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

AKIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJISonraki Haber

AKIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!