Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM

18 FİRMA İLE PROTOKOL İMZALANDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
18 FİRMA İLE PROTOKOL İMZALANDI
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine farklı sektörlerde birçok firmanın ürün ve hizmetlerinden avantajlı şekilde yararlanma fırsatı sunuyor. Bu çerçevede üyeler ve birinci derecede yakınlarının yararlanabileceği indirim fırsatları için 18 firma ile “üye indirim protokolü” imzalandı.

Üye indirim anlaşmaları için harekete geçen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerin taleplerini dikkate alarak 18 firma ile indirim protokolü gerçekleştirdi. Protokoller, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve firma yetkililerinin katılımı ile imzalandı.

Protokollerden yararlanabilmek için odaya bağlı üyelerin, üye kartlarıyla birlikte işlem sağlayabilecekleri bildirildi. Öte yandan üyeler, anlaşma sağlanan firmaların indirim oranlarından yararlanabilmek için gerekli olan kimlik kartlarını Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’ndan teslim alabilecekler.

KOZUVA: “YENİ PROTOKOLLER İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva, farklı sektör temsilcileri ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, “İndirim protokollerimize yıl içinde yenilerinin eklenmesi ve üyelerimizin daha fazla firmanın indirim olanaklarından yararlanabilmeleri için işbirliği çalışmalarımıza devam edeceğiz. Toplamda on sekiz firma ile yapmış olduğumuz anlaşmalardan yararlanabilmek için üyelerimizin, odamız tarafından alacakları üye kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları yeterli olacak. Aynı zamanda üyelerimiz ve birinci derece yakınları, kendilerine özel gerçekleşecek olan indirim oranları için web sitemiz üzerinden de detaylı bilgi alabilecekler.” ifadelerini kullandı.

Kozuva, gerçekleşen anlaşmaların üyelerine fayda sağlayacak olmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, protokol imzalanan firmalara teşekkür etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
PSİKOLOG CEREN SAYIN, KAPAKLI’DA 0-6 YAŞ GRUBU ÇOCUKLARA GELİŞİM TESTİ UYGULUYORÖnceki Haber

PSİKOLOG CEREN SAYIN, KAPAKLI’DA 0-6 YAŞ...

ALBAYRAK, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTUSonraki Haber

ALBAYRAK, SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!