SAĞ REKLAM

“3 YAŞINDA KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“3 YAŞINDA KOCAMAN BİR AİLEYİZ”
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, partisinin 3. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Erseçkin mesajında; “25 Ekim 2017’de ülkemizin gelecek umudu olarak yola çıkan sayın genel başkanımız Meral Akşener önderliğinde 3 yılı geride bıraktık. Bu süreçte yanımızda olan tüm iyilere teşekkür ediyoruz” dedi.

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, partinin kuruluş yılından bu yana çok zorlu yollardan geçtiğini ifade ederek; “Partimizin üzerine atılmadık iftiralar kalmadı. Yeri geldi ihanete de uğradık. Ama herkese rağmen dimdik ayaktayız. Bugün yanımızda sayıları günden güne artan, yüreği iyilikle çarpan, vatan millet sevgisiyle yanıp tutuşan kocaman bir ailemiz var. Milletimize, ülkemize hizmet için daha nice yıllar çalışacağız. Çünkü milletimizin bize ihtiyacı var” diye konuştu.

“MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR”

“Millet bizi çağırıyor” sloganıyla her zaman vatandaşların yanında olduklarını ifade eden ve sorunların çözümü için, vatandaşların daha iyi şartlarda yaşaması için mücadelelerini sürdüreceklerini kaydeden Erseçkin; “Milletimizin çektiği çileyi en iyi biz biliyoruz. Kimileri gibi vatandaşlarımıza tepeden bakmıyoruz. Her daim yanında oluyor, sorunların çözümü için mücadele ediyoruz. Bu süreçte sadece seçimde değil, her zaman halkımızın yanında olmaya gayret gösterdik” dedi.

“DAHA DA GÜÇLENİYORUZ”

“Türkiye’de kaybolan adaleti biz yeniden getireceğiz” diyen Erseçkin; “Her geçen gün daha da güçleniyoruz. Bugün sayıları milyonları bulan üyelerimiz, yanımızda olan yüzbinlerce gönüllümüz var. 3 yıllık süreç içerisinde katlanarak güçlenmeye devam ediyoruz. Allah izin verirse yükselmeye de devam edeceğiz” dedi.

“3 YAŞINDA KOCAMAN BİR AİLEYİZ”

“Mutluyuz, onurluyuz, gururluyuz” diyen Erseçkin; “Mesai meftunu gözetmeksizin gece gündüz halkımız için çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü biz 3 yaşında kocaman bir aileyiz. Bizler bu yola iyilik için yola çıktık. Adımız gibi iyiyiz. Hep birlikte daha iyi günler gelecek diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çerkezköy adına, Tekirdağ adına Türkiye adına büyük umutlarımız var. İYİ'lik hareketine hiç durmadan devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 


 • 1
  SEVDİM
 • 6
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SERVİSÇİLER ODASI KURULUYORÖnceki Haber

SERVİSÇİLER ODASI KURULUYOR

MEHMET KAR’IN ACI GÜNÜSonraki Haber

MEHMET KAR’IN ACI GÜNÜ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!