SAĞ REKLAM

AKAY: “KADIRIMDAKİ PANOLARA ÇÖZÜM BULUNMALI”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKAY: “KADIRIMDAKİ PANOLARA ÇÖZÜM BULUNMALI”
Çerkezköy Belediyesi Altyapı Koordinasyon Kurulu Haziran Ayı Toplantısı Belediye Başkanı Vahap Akay Başkanlığı’nda Çerkezköy Belediyesi’nde yapıldı.

Çerkezköy Belediyesi’nde yapılan Altyapı Koordinasyon Kurulu toplantısında Çerkezköy’de yapılacak altyapı ve üstyapı çalışmalarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılması yönünde görüş birliğine varılırken, toplantıya katılan Çerkezköy Belediyesi, TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), VODOFONE, TURKCELL, TCDD, DSİ TÜRKSAT Genel Müdürlüğü yetkilileri 2020 yılı içerisinde yapacağı çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler verdiler.

KALDIRIMDAKİ PANOLARA ÇÖZÜM BULUNMALI

Altyapı Koordinasyon Kurulu’nun açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy genelinde kaldırım ve yaya yollarında bulunan çeşitli kurumlara ait pano, elektrik direkleri vb. engellerin yaya akışını olumsuz etkilediğini ve görüntü kirliliğine neden olduğunu belirterek, bunlara çözüm üretmek noktasında koordineli şekilde çalışılması gerektiğini ifade etti.

“EŞ GÜDÜMLÜ VE KOORDİNELİ ŞEKİLDE ÇALIŞALIM”

Kent genelinde kurumların yapacağı altyapı ve üstyapı yatırımlarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılmasının önemine değinen Belediye Başkanı Vahap Akay, alt ve üst yapı yapacak kurumların bu konuda azami hassasiyet göstermelerini isteyerek, koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini belirtti.

KURUMLAR YAPACAĞI ÇALIŞMALARI ANLATTILAR

Belediye Başkanı Vahap Akay’ın konuşmasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş ile Mimar Mustafa Kamburoğlu Çerkezköy Belediyesi’nin yapacağı çalışmalar ve projeler ile ilgili sunum yaptıktan sonra toplantıya katılan TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), VODOFONE, TURKCELL, TCDD, DSİ TÜRKSAT Genel Müdürlüğü yetkilileri yapacakları yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler vererek, koordineli ve uyum içerisinde çalışmaları noktasında görüş birliğine vardılar.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SAYIN: “SORUNLARINIZIN VARLIĞINI ÖNEMSİYORUZ”Önceki Haber

SAYIN: “SORUNLARINIZIN VARLIĞINI ÖNEMSİY...

10 KİLO PATLAYICI İLE YAKALANDISonraki Haber

10 KİLO PATLAYICI İLE YAKALANDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!