SAĞ REKLAM

AKAY: “ÜCRETSİZ TURNUVAMIZA TÜM SPORSEVERLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKAY: “ÜCRETSİZ TURNUVAMIZA TÜM SPORSEVERLERİMİZİ BEKLİYORUZ”
Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir sportif etkinliklere ara veren Çerkezköy Belediyesi, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak katılım sağlanabilecek Ayak Tenisi Turnuvası ile sporseverlerle buluşuyor. Çerkezköy’de ilk kez düzenlenecek turnuvaya tüm sporseverleri davet eden Belediye Başkanı Vahap Akay; “Turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlarımız Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masası’na müracaat edebilir” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Koronavirüs tedbirleri kapsamında uzun süredir ara verdiği sportif faaliyetlerine, 4-5 Temmuz 2020 tarihlerinde gerçekleştireceği Ayak Tenisi Turnuvası ile yeniden başlıyor.

BAŞVURU TARİHLERİ 15-26 HAZİRAN

Çerkezköy Belediyesi 1. Ayak Tenisi Turnuvası kayıtlarının 15 Haziran Pazartesi günü başlayacağını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ayak Tenisi Turnuvamız Genel (19 Yaş ve Üzeri) kategoride gerçekleştirilecek. Takımların çiftler olarak mücadele edeceği turnuvaya katılmak isteyen vatandaşlarımız, 26 Haziran Cuma günü mesai bitimine kadar kimlik fotokopileri ile Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masası’na müracaat edebilir” dedi.

“KATILIM OLMASI HALİNDE KADINLAR KATEGORİSİ DE AÇILABİLİR”

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Ayak Tenisi Turnuvası’nda, katılım olması halinde kadınlar için de kategori açılabileceğini sözlerine ekleyen Başkanı Vahap Akay, “Takımlarımız 2 asil ve 1 yedek oyuncudan oluşacak. Maçlar 3 set üzerinden oynanacak olup, bir sette 11 sayı alan takım, o seti kazanmış sayılacak. 3 setten 2’sinin kazanan takım, rakibini elemiş olacak” açıklamalarında bulundu.  

DERECEYE GİRENLERE KUPA VE MADALYA VERİLECEK

Her takımın kendi forma rengini belirlemesi gerektiğini kaydeden Başkan Akay, “Kartal Tepe Piknik Alanı Güreş Sahası’nda yapılacak olan turnuvamıza katılım ücretsizdir. Turnuvada dereceye giren takımlarımıza kupa ve madalya takdim edilecektir” diyerek, tüm sporseverleri 1. Çerkezköy Belediyesi Ayak Tenisi Turnuvası’na katılmaya davet etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
YAĞMURA HAZIRLIKSIZ YAKALANDILARÖnceki Haber

YAĞMURA HAZIRLIKSIZ YAKALANDILAR

KIYAFETLER ÖZENLE YIKANIYOR, ÜTÜLENİYOR, İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYORSonraki Haber

KIYAFETLER ÖZENLE YIKANIYOR, ÜTÜLENİYOR,...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!