Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE

AMERİKALI HASTA TEDAVİ İÇİN ÇERKEZKÖY’E GELDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AMERİKALI HASTA TEDAVİ İÇİN ÇERKEZKÖY’E GELDİ
İnsan sağlığına katkıda bulunmak amacıyla standartlarını her geçen gün geliştiren Optimed Hastanesi, sağlık turizmi hizmetiyle uluslararası platformda da hastalarının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya devam ederek Amerika’dan burun estetiği operasyonu için gelen hastasını misafir etti.

2007 yılından bu yana bölgede kaliteli bir sağlık kurumu olma yolunda attığı adımlarla adından söz ettiren Optimed Hastanesi, sağlık turizmi hizmeti kulvarında da aynı standartları hastalarına sunmaya devam ediyor.

SAĞLIK TURİZMİNE KATKI SAĞLIYOR

Sağlık turizmi başlığı altında, alanında deneyimli hekimlerle obezite cerrahisi, plastik cerrahi, ortopedi ve travmatoloji branşlarında başarılı operasyonlara imza atan Optimed Hastanesi, komşu ülkeler ve Avrupa ülkeleri dışında Amerika’dan da hastalarını ağırlıyor. Alanında hasta memnuniyeti yüksek operasyonları gerçekleştiren Optimed Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Koray Kırbıyık tarafından burun estetiği operasyonu olan 30 yaşındaki Kristina Eric 8 bin 813 km uzaklıkta yer alan Amerika’nın Chicago şehrinden gelerek hayalindeki buruna kavuştu. Konuyla ilgili Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan; ‘’Hastalarımıza sağladığımız hizmet kapsamında her alanda olduğu gibi sağlık turizmi alanında da hastalarımızdan öğrendiklerimizle yol alıyoruz. Trakya ve özellikle Tekirdağ / Çerkezköy bölgesinin ekonomik, tarihi, kültürel, doğal ve turistik değerlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmayı hedeflediğimiz bu yolda insanı merkez alan bir meslek misyonuyla sağlık turizmi alanında sürdürülebilir bir kalkınma arayışıyla aktif rol oynuyoruz. Tüm bu dinamikler bir araya geldiğinde Avrupa ve İstanbul’a da yakın olmamızın avantajını da kullanarak sağlık turizminde hak ettiğimiz yerlere geleceğimizi düşünüyorum’’ dedi. Hız kesmeden sağlık turizmi alanındaki çalışmalarına devam eden Optimed Hastanesi’nin en büyük amacı yurt içinde ve yurt dışında hasta memnuniyetini arttırarak uluslararası standartlarda bir sağlık hizmeti sunmak ve bu yolda ilerlemek.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
3 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİÖnceki Haber

3 ARAÇ BİRBİRİNE GİRDİ

YÜZYÜZE EĞİTİM VEREN OKULLARDA VİRÜS DENETİMİSonraki Haber

YÜZYÜZE EĞİTİM VEREN OKULLARDA VİRÜS DEN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!