Reklamı Geç
basın ilan
BAŞAKŞEHİR SAĞ REKLAM

BAŞAKŞEHİR OKULLARI’NDA HİJYEN SEFERBERLİĞİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞAKŞEHİR OKULLARI’NDA HİJYEN SEFERBERLİĞİ
Dünyanın birçok ülkesinde salgın boyutuna ulaşmış olan Koronavirüsü’ne karşı Başakşehir Okulları önlem aldı. Başakşehir Okulları İşletme Müdürü Fatih Demir, Bakanlık tarafından okulların tatil edilmesinin ardından okullarında yapılan üst seviye hijyen çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İşletme Müdürü Fatih Demir; “Dünya genelini etkisi altına alan Corona Virüs (Covid-19) salgınına karşı okulumuzda Mart ayı başından beri üst seviyede önlemler alınmaktadır. Başakşehir okulları olarak okulumuzdaki tüm öğrenciler, öğretmenler ve diğer tüm çalışanlara sağlık ekibimiz tarafından gerekli kişisel hijyen eğitimi verildi. Okulun belirli alanlarına yerleştirilmiş olan el antiseptiklerinin doğru kullanımı ile ilgili bilgilendirme talimatları asıldı. Genel hijyen konusunda çalıştığımız şirket ve eczanelerle işbirliği içinde, yüzey dezenfektanları ile sıra, kapı vs. tüm yüzeylerin temizliği için çalışmalarımız kontrollü bir şekilde devam etmektedir. Okulumuzun genel dezenfeksiyonu için nano gümüş-iyon teknolojisi kullanılarak ilgili tedbirler arttırılmıştır. Yine nano teknoloji ile UV ışınlama kullanılarak dezenfekte süreci devam ettirilmektedir. Ara tatil boyunca dezenfeksiyon işlemlerinin devam edeceğini belirten Fatih Demir, servislerimizde de bu konuda tedbirler alınmış olup uzman ilaçlama ekibi tarafından dezenfektan işlemi yapılmıştır” dedi.

“TÜM PLANLARIMIZI OLUŞTURMUŞ BULUNMAKTAYIZ”

Başakşehir Okulları Yönetimi de “Okul hepimizin evi ve çocuklar bu evin birer üyesi, içinde yaşadıkları bu alan için elimizdeki tüm imkânları sonuna kadar kullanmaya hazırız. Eğitimlerinden geri kalmamaları içinde tüm planlarımızı oluşturmuş bulunmaktayız. Tüm değerli veli ve öğrencilerimize sağlıkla kalmalarını temenni ederiz” dedi.

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TURHAN: “SİZİN BAŞARINIZ, KAPAKLI’NIN GURURUDUR”Önceki Haber

TURHAN: “SİZİN BAŞARINIZ, KAPAKLI’NIN GU...

ERMEĞAN: “ÇANAKKALE, İNSANLIĞIN SAVAŞI YENDİĞİ EN BÜYÜK DESTANDIR”Sonraki Haber

ERMEĞAN: “ÇANAKKALE, İNSANLIĞIN SAVAŞI Y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!