MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

BAŞKAN MUSTAFA ÇETİN'DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN MUSTAFA ÇETİN'DEN YARIYIL TATİLİ MESAJI
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 2019-2020 eğitim-öğretim yılı 1. döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Eğitim camiasının idarecileri ve kıymetli öğretmenleri başta olmak üzere, öğrencilerin ve ailelerinin sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dileyen Başkan Çetin  mesajında şu ifadelere yer verdi;

Geleceğimizin teminatı en büyük zenginliğimiz olan değerli yavrularımız, bugün bütün çalışmalarınızın ve  gayretlerinizin sonucu olarak karnelerinizi alıyorsunuz. İnanıyorum ki bu karneler, başarılarınızla motive olacağınız, varsa eksikliklerinizi de görüp yeni dönemde telafi etmek için daha tempolu çalışarak beklediğiniz hedeflere ulaşmanız için sizlere iyi bir fırsat olacaktır.  Sizlerden, her günü fırsat bilerek verimli, güzel bir tatil dönemi geçirmenizi ve ikinci eğitim öğretim dönemine enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızı bekliyoruz. Sömestr tatili, kendinizi geliştirmek için çok iyi bir fırsattır. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak en önemli etkinlik ise kitap okumaktır. Tatilde bol bol kitap okuyacak vakte sahip olacaksınız. Kitap okumaya karşı ilgisi olmayan öğrencilerin kalıcı başarıları yakalaması çok zordur. Bu yüzden tatilinizi dinlenerek, kitap okuyarak, eğlenerek ve ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak değerlendirmenizi diliyorum.

Değerli velilerimiz, çocuklarımızın karnelerinde arzu ettiğiniz notlar olmayabilir. Bunları çocuklarınıza yansıtmadan nedenleri üzerinde kendimizi de sorgulayarak, okul müdürlerimiz ve öğretmenleri ile istişare edip başarıyı daha üst noktalara taşıma gayretiyle birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Bu süreçte sizlere  büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir. Onlara sevgiyle yaklaşarak destekleyin ve konuşarak çocuklarımızın fikirlerine değer verdiğinizi gösterin. Başarı ve başarısızlıklarında hep yanlarında olun ve onları girişimlerinde destekleyin. Bu duygu ve düşüncelerle eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, ilçemizin başarı seviyesinin arttırılmasında göstermiş olduğu gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor,  tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu  bir tatil geçirmelerini diliyorum" dedi.

 

MÜHENDİS
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
935 BİN HASTA MUAYENE EDİLDİÖnceki Haber

935 BİN HASTA MUAYENE EDİLDİ

SÜLEYMANPAŞA’DA METRUK BİNALAR KORUMA ALTINA ALINIYORSonraki Haber

SÜLEYMANPAŞA’DA METRUK BİNALAR KORUMA AL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!