BAŞKAN YÜKSEL HAYVAN DOSTU YATIRIMLARI İNCELEDİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN YÜKSEL HAYVAN DOSTU YATIRIMLARI İNCELEDİ
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Hayvanları Koruma Derneği üyeleri ile birlikte Süleymanpaşa Belediyesi tarafından sokak hayvanları ile ilgili olarak hayata geçirilecek projelerin yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Başkan Yüksel, beraberindeki heyetle birlikte Süleymanpaşa Belediyesi yatırım programında bulunan Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Doğal Yaşam Alanı projesi ile doğal afet ve benzeri felaketlerde arama kurtarma çalışmalarında büyük katkı sağlayan köpeklerim eğitiminin yapılacağı ve Trakya’da tek olacak Arama Kurtarma Eğitim Merkezi projelerinin inşa edileceği alanlara giderek değerlendirmelerde bulundu, dernek üyesi hayvanseverlerle yapılacak çalışmaları istişare etti.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞIMIZ GEREĞİ HER CANLIYA HİZMET EDİYORUZ”

Yüksel ve Tekirdağ Hayvanları Koruma Derneği ile birlikte ayrıca Namık Kemal Üniversitesi tarafından inşa edilen Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İncelemeler ve ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak şehrimize kazandıracağımız, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Doğal Yaşam Alanı ile Arama Kurtarma Eğitim Merkezi projelerimizin inşa edileceği alanlarda incelemelerde bulunduk. Tekirdağ Hayvanları Koruma Derneğimizin üyeleri ve beraberinde bir grup hayvanseverle birlikte gerçekleştirdiğimiz gezide, projelerimizin detaylarına ilişkin bilgi vererek fikir alışverişinde bulunduğumuz heyetle, Namık Kemal Üniversitemiz tarafından inşa edilen Veteriner Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ni de ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldık. Değerli hayvansever hemşehrilerime gösterdikleri ilgi ve sokak hayvanlarımıza karşı duydukları hassasiyet için teşekkür ediyorum. Gönül Belediyeciliği hizmet anlayışımız gereği şehrimiz sınırları içinde yaşayan her canlının yaşam kalitesini arttıracak projeler üretmeyi görev biliyor ve bu doğrultuda çalışıyoruz” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
OPTİMED HASTANESİ EDİRNE’DE BULGARİSTAN VATANDAŞLARI İLE BİR ARAYA GELİYORÖnceki Haber

OPTİMED HASTANESİ EDİRNE’DE BULGARİSTAN...

BÜYÜKŞEHİRDEN ADIM ADIM TEKİRDAĞ TURUSonraki Haber

BÜYÜKŞEHİRDEN ADIM ADIM TEKİRDAĞ TURU

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!