SAĞ REKLAM

“BİZLER, SİZLERE HİZMET İÇİN BURDAYIZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“BİZLER, SİZLERE HİZMET İÇİN BURDAYIZ”
Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Bağlık Mahallesi’nde halk toplantısı yaptı. Toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Abban; “Bizler devlet olarak vatandaşlara hizmet edebilmek adına buradayız. Vatandaşlarımız düzenli olarak yaptığımız toplantılarımıza katılarak çözüme kavuşturamadıkları sıkıntılarını bizlere iletebilirler, bizlerde imkanlarımız elverdiği ölçüde sizlere yardımcı olmaya çalışırız” dedi.

Vatandaşların daha güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak, istek, öneri ve şikayetlerini iletebilmeleri amacıyla her ay düzenli olarak yapılan Halk Günü Toplantısı, 1 Haziran'da başlayan yeni normalleşme sürecinin ardından Kaymakam Atilla Selami Abban başkanlığında yapıldı. Bağlık Mahallesindeki Halk Toplantısına Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Sertan Topkaya, İlçe Jandarma Komutan Vekili Başçavuş Serkan Yörükoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü Muteber Kuralay, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nuray Koç ve Açık kapı personelleri katıldı.

HALK TOPLANTILARI, KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİ İLE DURDURULMUŞTU

Halkın sorunlarının daha hızlı çözümü amacıyla gerçekleştirilen toplantılar tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle durdurulmuştu. Toplantılar 1 Haziran’da atılan yeni normalleşme adımlarıyla yeniden başladı. Toplantıda Kaymakam Abban, vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Toplantının açılışında konuşan Kaymakam Atilla Selami Abban, “Bu toplantılar ile toplumun tüm kesimine ulaşabilmeyi ve sorunlara daha hızlı çözümler üretebilmeyi amaçlıyoruz. Sıkıntılarınızı, taleplerinizi çözmeye çalışıyoruz. Bu toplantılar sıkıntılarınızı çözebilmeniz adına bir fırsat. Bizler devlet olarak vatandaşlara hizmet edebilmek adına buradayız. Vatandaşlarımız düzenli olarak yaptığımız toplantılarımıza katılarak çözüme kavuşturamadıkları sıkıntılarını bizlere iletebilirler, bizlerde imkanlarımız elverdiği ölçüde sizlere yardımcı olmaya çalışırız” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ERDOĞAN’DAN ŞENTOP’A TEBRİK MESAJIÖnceki Haber

ERDOĞAN’DAN ŞENTOP’A TEBRİK MESAJI

AK PARTİ KAPAKLI İLÇE BAŞKANLIĞINA RECEP BIYIK ATANDISonraki Haber

AK PARTİ KAPAKLI İLÇE BAŞKANLIĞINA RECEP...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!