MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

BUZ: “BİZLER ŞUBE İSTEMİYORUZ, ODA İSTİYORUZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BUZ: “BİZLER ŞUBE İSTEMİYORUZ, ODA İSTİYORUZ”
Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği (SATİVES) Yönetimi, Kapaklı’da faaliyet gösteren esnaflarla bir araya geldi. Aksu Kafe’de düzenlenen programda konuşan Dernek Başkanı Erol Buz, Kapaklı’da esnaf odasının gerekliliğinden bahsederek; “Çerkezköy’den bazı arkadaşlar geliyor ‘Şube kuracağız’ diyor. Biz şube istemiyoruz, bizler oda istiyoruz. Bizler Çerkezköy’ün arka bahçesi olmak istemiyoruz” dedi.

Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği yönetimi Kapaklı’da faaliyet gösteren esnaflarla istişare toplantısı yaptı. Toplantıda, ilçede esnaf odası kurulmasının gerekliliğinden bahsedildi.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Toplantıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Erol Buz, esnaflara seslenerek; “Artık odamızı kurmamızın gerekliliğini tüm esnaf arkadaşlarımız biliyor. Yaklaşık 4 yıl boyunca Kapaklı’mıza ve çevre esnafımıza bir şeyler kazandırmaya çalışıyoruz, çalışmalarımız devam ediyor. Yaşadığımız sıkıntıları aşmaya çalışıyoruz. En büyük hedeflerimizden bir tanesi Kapaklı’da esnaf odası kurmak. Esnafımız, belediyemiz, hükümet yetkilileri bize destek veriyor. Biz Çerkezköy’ün arka bahçesi olmak istemiyoruz. Bu yıllar boyunca böyle gitmiş ama artık böyle gitsin istemiyoruz. Eğer destek verirseniz bu durumu çözeceğiz. İşte Çerkezköy’den bazı arkadaşlar geliyor ‘Şube kuracağız’ diyor. Biz şube istemiyoruz, bizler oda istiyoruz. Bizler istişareler yaparak bu durumu çözüme kavuşturma amacındayız” dedi.

“ÇERKEZKÖY’ÜN ARKA BAHÇESİ OLMAK İSTEMİYORUZ”

Sonrasında konuşma yapan Turhan Emlak ve Otomotiv’in sahibi İlhan Turhan ise; “Kıymetli kaymakamımız, belediye başkanımızın bize verdiği destekle oda kurmak istedik. Bizler Çerkezköy’ün arka bahçesi olmak istemiyoruz. Kendimiz bir şeyler yapmak istiyoruz. İnşallah desteklerinizle güzel çakışmalar gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi. Toplantı karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KOZUVA: "BİZLERE GURUR YAŞATTINIZ"Önceki Haber

KOZUVA: "BİZLERE GURUR YAŞATTINIZ"

AKAY: “BİR BUÇUK SENE SONRA ÇERKEZKÖY’DE HIZLI TREN HAREKETİ GÖRECEĞİZ”Sonraki Haber

AKAY: “BİR BUÇUK SENE SONRA ÇERKEZKÖY’DE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!