Reklamı Geç
Kamil Çetintaş

“ÇANAKKALE RUHU, EN ÖNEMLİ GÜÇ KAYNAĞIMIZDIR”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“ÇANAKKALE RUHU, EN ÖNEMLİ GÜÇ KAYNAĞIMIZDIR”
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Kamil Çetintaş; “Bugün; dünya tarihinde eşine az rastlanan ve Aziz Milletimizin en büyük kahramanlık destanlarından biri olarak tarihe altın harflerle yazılan, Çanakkale Zaferi’mizin 108. yılını kutlamanın onurunu ve gururunu yaşamaktayız” dedi.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Kamil Çetintaş, Çanakkale Zaferi’nin 108. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı. Çetintaş, mesajında; “Milletimizin kahramanlığı, azmi, iradesi, cesareti ve vatan sevgisinin teknolojiye galip geldiği dünya tarihinde eşine çok az rastlanan bu büyük destan; Türk Milleti’nin savaş meydanında bile düşmanından esirgemediği merhamet ve şefkatini de tüm insanlığa örnek olacak şekilde ortaya koyduğu eşsiz bir zafer olarak hafızalara kazınmıştır. Bugün bizlere düşen görev; şehitlerimizin kanlarıyla sulanan ve bizlere emanet edilen kutsal vatan topraklarımızın korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde şehitlerimizin emanetine kararlılıkla sahip çıkarak, ülkemizi geleceğe en güçlü şekilde taşımak için çalışmaktır. Unutmamalıyız ki, Çanakkale ruhu bizim ihtiyacımız olan en önemli güç kaynağımızdır. Bu ruhu her zaman diri ve canlı tutmak da şühedamıza yapılacak en önemli görevimizdir.

İnanıyorum ki Çanakkale Geçilmez" düsturuyla, Kahraman Ordumuzun imkânsızı başararak kazandığı bu eşsiz zaferin ruhu içimizde olduğu sürece; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize daha hızlı koşacak, yarınlarımız fevkalade güzel ve parlak olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; büyük zaferin 108. yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; ülkesi ve milleti için gözünü kırpmadan canını vererek şehitlik mertebesine erişen tüm Aziz Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, Kahraman Gazilerimize de saygı, minnet ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ELİFNUR MEMİŞ, AVUKATLIK HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİÖnceki Haber

ELİFNUR MEMİŞ, AVUKATLIK HAYALİNİ GERÇEK...

“ÇANAKKALE, BAĞIMSIZLIK RUHUYLA VERİLEN MÜCADELENİN SONUCUDUR”Sonraki Haber

“ÇANAKKALE, BAĞIMSIZLIK RUHUYLA VERİLEN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!