MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

ÇERKEZKÖY’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÇERKEZKÖY’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK HİZMETLER MASAYA YATIRILDI
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, devam eden ilçe programları kapsamında Çerkezköy ilçesini ziyaret ederek bir dizi görüşme gerçekleştirdi ve bazı incelemelerde bulundu.

Başkan Kadir Albayrak sabah erken saatlerde başladığı Çerkezköy mesaisinde ilk olarak Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşu TESKİ tarafından ilçede planlanan, devam eden altyapı çalışmaları ve yol ağları ile ilgili brifing toplantısına katıldı. Toplantıda Başkan Albayrak’a Fen İşleri Dairesi Başkanı Metin Pakdil ve TESKİ Çerkezköy Şube Müdürü Selçuk Azcan tarafından çalışmalar hakkında bilgi verildi.
MUHTARLARLA GÖRÜŞTÜ
Başkan Albayrak gerçekleşen brifing toplantısının ardından Gazi Osman Paşa Mahallesi Muhtarı Mutlu Timur, İstasyon Mahallesi Muhtarı Bahri Çakır, Fatih Mahallesi Muhtarı Mehmet Çetin, Fevzi Paşa Mahallesi Muhtarı Turhan Ersöz, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hikmet İşcan, Bağlık Mahallesi Muhtarı Tahsin Akgün, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı İrfan Akem, Veliköy Mahallesi Muhtarı Ersan Albayrak, Kızılpınar Atatürk Mahallesi Muhtarı Nihat Malkoç, Kızılpınar Gültepe Mahallesi Muhtarı Seyithan Kara, Kızılpınar Namık Kemal Mahallesi Muhtarı İlhami Türkanlı ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Belediyesi ve TESKİ tarafından mahallelerde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi veren Başkan Albayrak, muhtarların talep, öneri ve ihtiyaçlarını dinledi.
“ÇERKEZKÖY, SANAYİNİN KALBİNİN ATTIĞI BİR İLÇEMİZ”
Çerkezköy ilçesinde gerçekleştirdiği inceleme ve ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çerkezköy, sanayinin kalbinin attığı bir ilçemiz. Nüfusu da buna bağlı olarak her yıl artıyor. Biz Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak ilçemizin ihtiyaçları doğrultusunda ürettiğimiz projeleri hayata geçirdik, geçiyoruz. Şehrimiz ve vatandaşlarımız için bundan sonra da daima kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
En Büyükler Listesinde ÇOSB’den 28 Firma Yer AldıÖnceki Haber

En Büyükler Listesinde ÇOSB’den 28 Firma...

Görüntü Var Önlem YokSonraki Haber

Görüntü Var Önlem Yok

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!