SAĞ REKLAM

CHP’DEN YOZGATLILARA ZİYARET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’DEN YOZGATLILARA ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çerkezköy İlçe Teşkilatı, Çerkezköy Yozgatlılar Derneği’ne ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, vatandaşların sorunlarını dinledi. Çerkezköy’de işsizliğin çok fazla olduğunu ifade eden Dönmez, bu dönemde vatandaşlara iş bulma gayretinde olduklarını ifade etti.

CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı tarafından Çerkezköy Yozgatlılar Derneği’ne ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarette Dernek Başkanı Emin Sungur ve yönetimi ile bir araya gelen CHP İlçe Başkanı Ayfer Dönmez, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“YOZGATIMIZA OLAN SEVGİ DAHA DA ARTTI”

Çerkezköy Yozgatlılar Dernek Başkanı Emin Sungur ziyareti nedeniyle Dönmez ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Yozgatlılar Derneği olarak çeşitli etkinliklerde bulunduk” diyen Sungur, yeni kurulan Tekirdağ Öksüz ve Yetim Koruma Derneği hakkında da bilgi verdi. Sungur; “Onun dışında yeni kurduğumuz Tekirdağ Öksüz ve Yetim Koruma Derneği ile birlikte zor durumda olan ihtiyaç sahiplerine de yardım elini uzattık. Olumlu veya olumsuz eleştiriler de aldık. Bizler çalışmalarımızı insanı ön plana alarak sürdürüyoruz. İnşallah daha güzel çalışmalarla daha iyi etkinliklerle karşınızda olacağız. Yozgat’a sevgi arttı bu dönemde. Kentimizle gurur duyuyoruz. Toplum nezdinde önyargıları da kırmayı başardık. Biz en ücra köşe de olsa yardım elini uzatmaya, etkinliklerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

“ÇERKEZKÖY’DE FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTİYORUZ”

Yaptığı çalışmalardan dolayı Sungur’u kutlayan Dönmez, Çerkezköy’de yaptığı çalışmalardan dolayı Sungur ve yönetimine teşekkür etti. Sungur, sosyal dernekçiliği benimsediklerini ve her insana ulaşmaya çalıştıklarını ifade ederek, Çerkezköy’de farkındalık oluşturmak istediklerini söyledi. Gençleri spora özendirecek kötü alışkanlıklardan da uzak tutmak istediklerini ifade eden sungur, dernekler platformunda da çalışmaların devam ettiğini söyledi.

“ÇOK FAZLA İŞSİZ VATANDAŞIMIZ VAR”

Koronavirüs salgını sonrası yeni normalleşme döneminde ziyaretlere başladıklarını söyleyen Dönmez de insanların rehavete kapılmaması gerektiğini belirterek; “Salgın tehlikesi devam ediyor. Maske ve sosyal mesafe kuralına dikkat etmeliyiz. Bizler de bu kapsamda ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ev ziyaretlerine henüz başlayamadık ama süreç tamamen ortadan kalkınca onlara da ağırlık vereceğiz. Çerkezköy’ü daha ileriye götürmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ekonomide yaşanan sıkıntıları biliyoruz. İşsiz çok fazla vatandaşımız var. Bizler de elimizden geldiği sürece işsiz vatandaşımıza iş bulma, onlara ekmek kapısı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Dönmez, sıkıntıların çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını kaydederek, derneklere önem verdiklerini ifade etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ERMEĞAN: “FAİK ÖZTRAK’A LAF UZATANLARIN KİMLERLE YOL YÜRÜDÜĞÜNÜ CÜMLE ALEM BİLİYOR”Önceki Haber

ERMEĞAN: “FAİK ÖZTRAK’A LAF UZATANLARIN...

KAPAKLI PROTOKOLÜ DOSTLUK MAÇINDA BİR ARAYA GELDİSonraki Haber

KAPAKLI PROTOKOLÜ DOSTLUK MAÇINDA BİR AR...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!