Reklamı Geç
MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

DENGE AKADEMİ CİMNASTİK’E GÖRKEMLİ AÇILIŞ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DENGE AKADEMİ CİMNASTİK’E GÖRKEMLİ AÇILIŞ
Çerkezköy’de Zehra Gökpınar tarafından çocukların sporla tanışması, alacakları jimnastik eğitimleri obezite ve teknoloji bağımlılığından uzak tutmak amacıyla hizmete kazandırılan Denge Akademi Jimnastik, düzenlenen törenle açıldı.

Açılışa Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve ilçe yönetimi, CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz ve ilçe yönetimi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve çok sayıda davetli katıldı. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe ve maske kuralına uygun olarak gerçekleştirilen açılışta, kısa bir de gösteri yapıldı.

“ÇERKEZKÖY’ÜN ADINI DÜNYAYA DUYURACAK GENÇLER YETİŞTİRECEĞİZ”

Açılış öncesi konuşma yapan İşletme Sahibi Zehra Gökpınar; “Çerkezköy Denge Akademi Cimnastik olarak Çerkezköy’de yokluğunu hissettiğimiz ve kendi çocuğumuzu bile spora yöneltmek için ilçe dışındaki başka salonlara göndermek zorunda kaldığımız dönemlerde hiç düşünmeden, Çerkezköy’deki çocuklarımızın da böyle bir ortamı hak ettiğini düşünerek, bu okulu Çerkezköy’e kazandırmaya karar verdik. Çocukları 3 yaşından itibaren vermiş olduğumuz cimnastik eğitimi ile hedefimiz çocuklarımızı da dinamik, disiplin sahibi ve sağlıklı bir bedenle geleceğe hazırlamak. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişmeleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda hedefimiz Çerkezköy’de sporu seven, kendi yaş grubu ile bir arada, keyifli vakit geçiren, sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin gayretindeyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur’ ilkesi ile geleceğe aydın ve hedefi olan gençler yetiştirmek, Çerkezköy’den jimnastik alanında milli sporcular çıkararak Türkiye’de ve dünyada adımızı duyurmak hedef ve çabası içerisinde olacağız” dedi.

“SPOR HAYATIN HER ANINDA ÖNEMLİ”

Sonrasında Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Nedim Yılancı, çocukların büyümesinde ve gelişmesinde önemli katkı sağlayan sporun önemine değinerek; “Daha önce biz de Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde yöneticilik yaptım. Spor, gençlerin büyümesine ve gelişmesine önemli katkı sağlıyor. Birçok başarıya imza atarak ilçemizin adını yurtta ve dünyada duyurmaya çalıştık. Böylesine önemli bir işletmeyi Çerkezköy’e kazandırdığı için işletme sahibimize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ

Ardından CHP Kapaklı İlçe Başkanı Erdinç Yılmaz da bir konuşma yaparak; “Kadın girişimciler bizleri onurlandırıyor ve gururlandırıyor. Kendisine böylesine önemli bir işletmeyi kazandırdığı için teşekkür ediyorum. İş yerimizin Çerkezköy’e, Kapaklı’ya ve diğer ilçelerimize de hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

“İLÇEMİZDE ÇOK YETENEKLİ ÇOCUKLAR VAR”

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin de; “Bizi bu güzel ortamla tamıştırdığınız için teşekkür ediyorum. Gençlerimiz geleceğe güvenle bakacak, sağlıklı ve mutlu bir şekilde yetiştirilecek. Bu dönemde çok büyük bir cesaret. Kendilerini tebrik ediyorum. İlçemizde çok yetenekli çocuklar var. Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmesine büyük destek olacak işletmemiz hayırlara vesile olsun” şeklinde konuştu.

GÖSTERİ YAPILDI

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi. Ardından öğrenciler kısa bir gösteri yaptı. İzleyenlerin oldukça beğenisini kazanan gösteri büyük alkış topladı

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 2
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE”Önceki Haber

“HEP BİRLİKTE DAHA İYİYE”

BAŞKAN MUSTAFA ÇETİN’İN ACI GÜNÜSonraki Haber

BAŞKAN MUSTAFA ÇETİN’İN ACI GÜNÜ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!