SAĞ REKLAM

ERSEÇKİN: “HERKES KENDİ ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPMALI”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ERSEÇKİN: “HERKES KENDİ ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPMALI”
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, yaptığı açıklamasında; “Devletin valisi dururken, bir siyasi partinin temsilcisi kalkıp Tekirdağ’da yeterince test kiti bulunduğuna dair açıklamalar yapıyor. Bu verileri nereden aldın ki böyle bir açıklama yapıyorsun. Kaldı ki bu devletin sağlık müdürleri, valileri dururken açıklama yapmak sana mı kalmış? Herkes kendi görevini yapmalı” dedi.

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak, Tekirdağ’da yeteri kadar kit olduğunu söyleyen AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan’a tepki göstererek; “AK Parti Tekirdağ İl Başkanı şimdi de valiliğe soyunmuş. Devletin valilerine iş bırakmamış, Koronavirüsü’ne karşı Tekirdağ’da yeterince kit olduğuna dair açıklama yapmış. Bu ilin İl Sağlık Müdürü var, valisi var, bunlar dururken açıklama yapmak sana mı kalmış. Herkes kendi üzerine düşen görevi yapmalı” dedi.

“HERKES, KENDİ GÖREVİNİ YAPSIN”

Erseçkin yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Koronavirüsü’nde vaka her geçen gün artıyor. Buna karşı vatandaş birlik olmuş, evlerine sığınmış virüsün etkilerinin geçmesini beklerken, AK Parti’nin İl Başkanı çıkmış açıklama yapıyor. Diyor ki; “Tekirdağ’da Koronavirüsü için yeterince test kiti var” Bu ilin valisi var, ilçenin kaymakamları var. Bunların görev ve sorumlulukları da bellidir. Kalkıp il valisi, il sağlık müdürü, ilçe kaymakamları dururken, sen kendi menfaatlerin için açıklama yapamazsın. Herkes kendi üzerine düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmeli. Bırak herkes görevini yapsın. Kimse kimseye engel olmasın” dedi.

“EVDE KAL UYARISI YAPTI”

Vatandaşlara evinde kal uyarısını yenileyen Erseçkin; “Bu dönemde birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Salgın bitene kadar hepimiz daha güvenli yer olan evlerimizde kalmalıyız. Vatandaşlarımızdan ricam virüs bitene kadar evinizde kalın. Söz, daha çok iyi günler görecek, daha iyi günleri birlikte geçireceğiz” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 7
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KOÇAK: “İŞTEN ÇIKARMALAR YASAKLANMALI”Önceki Haber

KOÇAK: “İŞTEN ÇIKARMALAR YASAKLANMALI”

ATAÇAY; “DIŞARISIYLA TEMASI EN AZA İNDİRİLMELİ”Sonraki Haber

ATAÇAY; “DIŞARISIYLA TEMASI EN AZA İNDİR...

Haber Yorumları

 • Turgay çiçek01-04-2020 01:15

  Biz vatandaş olarak devletten yardım bekliyoruz cumhurbaşkanlığında para topluyor ekonomi çok iyi Sen söyle başkanım seninleyiz

 • Turgay çiçek01-04-2020 01:14

  Biz vatandaş olarak devletten yardım bekliyoruz cumhurbaşkanlığında para topluyor ekonomi çok iyi Sen söyle başkanım seninleyiz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!