Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE

ESNAFLARA YÜZDE 15 İNDİRİM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ESNAFLARA YÜZDE 15 İNDİRİM
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Fizitem Tıp Merkezi arasında imzalanan protokol gereği, Çerkezköy ve Kapaklı’daki oda üyeleri firma ile yapacakları işlemlerden yüzde 15 indirimli yararlanacak.

Çerkezköy’de hizmet veren Özel Fizitem Tıp Merkezi ile Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası indirim anlaşması imzaladı. İmzalanan anlaşmaya göre Kapaklı ve Çerkezköy’de bulunan ve Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı esnaflar, Özel Fizitem Tıp Merkezi’nin tüm hizmetlerinden yüzde 15 indirimli faydalanacak.

“ODA ÜYELERİ VE BİRİNCİ DERECE YAKINLARI FAYDALANACAK”

Konuyla ilgili açıklama yapan Özel Fizitem Tıp Merkezi Mesul Müdürü Dr. Muhammet Ali Eke, “Çerkezköy’de 2020 yılı Mart ayında faaliyete geçtik. Fizik tedavi üzerinde hizmet veriyoruz. Özellikle felç geçirmiş, her türlü yaştan hastamızı en iyi imkanlarla tedavi ediyoruz. Bunun dışında hizmetlerimiz dahilinde bel ve boyun fıtığı hastalıklarında farklı tedavi yöntemlerini Çerkezköy’deki merkezimizde uygulamaktayız. Fizik tedavide farklı bir yaklaşım içerisindeyiz. Gelen hastalarımıza manuel tedavi, kuru iğneleme, kupa masajı gibi İstanbul’da yapılan tedavilerin birçoğunu uyguluyoruz. Bu çerçevede odalara, vakıflara, derneklere de hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Üye birlikteliği olan odalarla indirim anlaşmalarımızı sürdürüyoruz. Başkanımız Ali bey ile yapacağımız bu anlaşma sonrası Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyelerine, ailelerine yüzde 15’lik bir indirim uygulayacağız” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”

Anlaşmanın oda üyelerine hayırlı olması yönünde temennilerde bulunan Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ ise: “Duyarlı davranışlarından dolayı Ali Bey’e teşekkür ediyorum. Odadaki üye arkadaşlarımıza da indirimden faydalanabileceğini duyurmak istiyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından indirim anlaşması imzalandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
1911 DOLU DİZGİN GELİYORÖnceki Haber

1911 DOLU DİZGİN GELİYOR

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZ ANILDISonraki Haber

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZ ANILDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!