Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM
TUANA GELİNLİK

“İNSANLAR AÇLIKTAN İNTİHAR EDİYOR”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“İNSANLAR AÇLIKTAN İNTİHAR EDİYOR”
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; “Vatandaş aç, vatandaş sıkıntıda. Vatandaşı sıkıntıdan kurtarın! O zaman biz bunları söylemeyelim. Bir tarafta 128 milyar dolar konuşuluyor, diğer yanda cebinde 12 TL eden intihar eden vatandaş var” dedi.
DENGE AKADEMİ REKLAM

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Tekirdağ’a geldi. Akabinde TDP Kapaklı İlçe Başkanı Çiğdem Banali Bülbül ile basın toplantısı düzenleyen Sarıgül, geçtiğimiz günlerde Çorlu’da intihar eden Fedai Kuşçu adlı işçiyi de andı.
“EN ÖNDE BİZ OLACAĞIZ”
Pandemi tedbirlerine uygun şekilde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Sarıgül, yaklaşan genel kongreyi işaret etti. Sarıgül, “Hayat mücadeledir, sabredeceğiz, çalışacağız ve kazanacağız. TDP; güvene dayalı siyaset yapıyor, biz yurttaşlarımızın güvenine layık olacağız. Unutmayın, dayanıksız ve sabırsız olanlar elenir, dayanıklı olmak, mücadele etmektir. Çok çalışıp, ülkemizde inşallah güzel sonuçlar alacağız. Kurultayımızla birlikte kulvara giriyoruz, yarış başlıyor, en önde biz olacağız” dedi.
“İNSANLARIMIZ İNTİHAR EDİYOR”
Vatandaşların alım gücünün her geçen gün düştüğünü kaydeden Sarıgül, “TDP, dinamizmdir, harekettir, hareketimizi bereketimize dönüştürme zamanı yaklaşıyordur. Ülkemizde insanlar yaşam mücadelesi veriyor. Karnımı yarın nasıl doyuracağım diye düşünüyor işlerim ne olacak diye düşünüyor. İnsanlarımız yaşam mücadelesi veriyor, günlük düşünüyorlar, canları yanıyor. Ülkemizin gerçek gündemi, yoksul insanlar, esnaflarımız, gençlerimiz turizmcilerimiz EYT’lilerimiz. Ülkemizde deprem var, deprem yokmuş gibi davranıyoruz. İnsanlarımız, intihar ediyor, sesimizi duyan var mı diye bağırıyorlar ama seslerini duyan yok. Şirketler borçlanıyor, yapılandırılıyor ama vatandaşa yapılandırma yok. Süslü laflarla konuşma zamanı değil, hükümet ne yazık ki bu dönemde sınıfta kalmıştır. Konumuz çözüm. Vatandaş aç, vatandaş sıkıntıda. Vatandaşı sıkıntıdan kurtarın! O zaman biz bunları söylemeyelim. Bir tarafta 128 milyar dolar konuşuluyor, diğer yanda cebinde 12 TL eden intihar eden vatandaş var. TDP iktidarında adalet güven ve şeffaflık en önde olacak vatandaşımıza gerçekleri söyleyeceğiz” ifadelerini kullandı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEN SÜRÜCÜ KALDIRIMA ÇARPARAK DURABİLDİÖnceki Haber

DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBEDEN SÜRÜCÜ...

VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU ERZAK DAĞITIMINA BAŞLADISonraki Haber

VEFA SOSYAL DESTEK GRUBU ERZAK DAĞITIMIN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!