Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM

KALDER İLE ULUSAL KALİTE HAREKETİ İYİ NİYET BİLDİRGESİ İMZALANDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KALDER İLE ULUSAL KALİTE HAREKETİ İYİ NİYET BİLDİRGESİ İMZALANDI
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile Türkiye Kalite Derneği(KalDer) Genel Sekreteri Sabri Bülbül arasında Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi imzalandı.

Bu bildirge ile KalDer belediyemizin EFQM Mükemmellik Modeli’ni esas alarak öz değerlendirmeyi sürekli gelişim aracı olarak kullanmasını destekleyecek.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda gerçekleşen Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi İmza Törenine Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Türkiye Kalite Derneği(KalDer) Genel Sekreteri Sabri Bülbül, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Kapaklı Belediyesi Yönetim Sistemleri ve Eğitim Birimi üyeleri katıldı.

“VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİNİ ÖNCELEYEREK ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

İmza töreninde bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Vatandaş memnuniyetini en üst seviyede hedefleyerek kurum içerisinde verimliliği ve iş kalitesini artırmayı amaçlayan bir süreçler yönetimi olan Toplam Kalite Yönetimi yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu yolculuğumuzu önemsiyorum. Belediye binamızda yer alan meclis salonumuzu eğitim salonu haline dönüştürdük. Bu işin olmazsa olmazı eğitim. Kurumsallaşmak için hayal ettiğimiz kalite yolculuğunda süreçler, iş tanımları, görev dağılımlarını bir bir hayata geçirmek istiyoruz. Bu iş emek gerektiriyor. Kendimize has bir şekilde ilerleyeceğiz. Amacımız belediyemizi kurumsal bir hale getirirken, kurum içerisindeki kişilerin de kendilerini geliştirip, donanımlı bir hale gelmesini sağlamak. Düzenlediğimiz ve düzenleyeceğimiz eğitimler hayata karşı bakış açımızı değiştirecek. Belediyemizde ihtiyacımızı belirleyen, hedeflerimizi planlayan bir yönetim anlayışı ile vatandaşlarımızın memnuniyetini önceleyerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Katılımcılara teşekkür eden Başkan Çetin, “İmzalanan bu bildirge ile KalDer, belediyemizin EFQM (European Foundation for Quality Management - Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı)  Mükemmellik Modelini esas alarak öz değerlendirmeyi sürekli bir gelişim aracı olarak kullanmasını destekleyecek.” dedi.

Türkiye Kalite Derneği(KalDer) Genel Sekreteri Sabri Bülbül ise yaptığı konuşmada, derneğin kuruluş amacını, faaliyetlerini ve paydaşları ile ilgili bilgilendirme yaptı.

Konuşmaların ardından imza töreni gerçekleştirildi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DÖNMEZ; ”MEVCUT İKTİDAR SON 2 YILDIR ENGEL OLUYOR”Önceki Haber

DÖNMEZ; ”MEVCUT İKTİDAR SON 2 YILDIR ENG...

CHP TEKİRDAĞ VEKİLİ AYGUN’DAN AKP’YE AYÇİÇEĞİ İSYANI: "AYÇİÇEĞİ ÜRETİCİSİ BEKLEMEDE"Sonraki Haber

CHP TEKİRDAĞ VEKİLİ AYGUN’DAN AKP’YE AYÇ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!