SAĞ REKLAM

KAPAKLI, AY YILDIZLI BAYRAKLARLA DONATILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
KAPAKLI, AY YILDIZLI BAYRAKLARLA DONATILDI
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla ilçe genelindeki esnaflara milli birlik ve beraberliğimizin simgesi ay yıldızlı Türk bayrağımızı dağıttı.

Tüm esnaflara bayrakları iş yerlerine asmaları ricasında bulunan Başkan Çetin, “Bayrağımız, ezanımız, vatanımız, özgürlüğümüz için o gece, o hayasız akını durdurmak için iman dolu göğsünü siper eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum.” dedi.

MEYDAN VE CADDELER DE BAYRAKLARLA DONATILDI

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve belediye personeli 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla ilçe genelindeki esnafları ziyaret ederek milli birlik ve beraberliğimizin simgesi ay yıldızlı Türk bayrağımızı teslim etti. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Çetin, “Her milli günümüzde olduğu gibi 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü dolayısıyla da esnaf ve vatandaşlarımıza bayrak dağıtımında bulunduk. Ayrıca meydan ve caddelerimizi de al bayraklarımızla donattık. Karaağaç Mahallemizde bulunan İlçe Şehitliğindeki bayraklarımızı da yeniledik.” dedi.

“BU MİLLETİN NEFESİ OLMAK BİZİM EN BÜYÜK GURUR NİŞANIMIZDIR”

15 Temmuz 2016’da meydana gelen FETÖ darbe girişiminin akamete uğratılmasının 4. Yılı dolayısıyla bir açıklama yapan Başkan Çetin, “Ne o gece milletimize karşı yapılan ihaneti unutacağız, ne de milletimizin tarih yazan kahramanlığını, devletine ve demokrasiye sahip çıkmak için yazdığı destanı unutturacağız. O gece ölümü öldüren, korkuyu korkutan bu milletin neferi olmak bizim en büyük gurur nişanımızdır. O gece, o hayasız akını durdurmak için iman dolu göğsünü siper eden şehitlerimize Allah'tan bir kez daha rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Ve o gece sesiyle, duruşuyla, mücadelesiyle, duasıyla kutsalına sahip çıkan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİÖnceki Haber

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

TEKİRDAĞ’DA KONUT SATIŞ İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDISonraki Haber

TEKİRDAĞ’DA KONUT SATIŞ İSTATİSTİKLERİ A...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!