SAĞ REKLAM

“KÜÇÜK PRİMLERLE BÜYÜK RİSKLERİN ÖNÜNE GEÇİN”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
“KÜÇÜK PRİMLERLE BÜYÜK RİSKLERİN ÖNÜNE GEÇİN”
Çerkezköy Erna Center’da hizmet veren Sigorta Yelpazesi İşletme Sahibi Özlem Balta, sigortacılık sektöründe yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Sigorta yaptırmanın günümüzde lüks değil bir ihtiyaç olduğunu ifade eden Balta; “Küçük primler ödeyerek büyük risklerin önüne geçin” dedi.

Çerkezköy Sigorta Yelpazesi İşletme Sahibi Özlem Balta, sigortacılık faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Balta yaptığı bilgilendirmede; “Sigorta günümüzde lüks değil, bir ihtiyaç ve mecburiyet haline gelmiştir. Yaşamın her alanında karşılaşılabilecek olası risklere karşı önlem almak ve küçük primlerle büyük risklerin ekonomik sorumluluklarını azaltmak için sigorta yaptırılmalı” dedi. Sigorta fiyatlarının kişiye ve yaşa göre değiştiğini belirten Balta; “Bizler en uygun sigortayı bulmak için çalışma yapıyoruz” dedi.

“YAŞA GÖRE DEĞİL, YETENEĞE GÖRE FİYATLANDIRMA YAPILIYOR”

Özellikle sigortacılık faaliyetlerinde sürekli olarak düzenlemeler olduğuna dikkat çeken Balta; “Sürekli, yeni düzenlemeler yapılıyor. Daha önceleri 18-25 yaş aralığındaki kişilere çok fahiş fiyatlar çıkıyordu. Yeni düzenlemelerle bunun önüne geçilip tavan fiyat uygulaması yapıldı. Artık yaşa göre değil iyi sürücü kötü sürücü olarak fiyatlandırma yapılıyor. Bu sayede genç yaştakiler kendi üzerlerine araç alırken trafik sigorta fiyatının çok çıkmasından korkmuyorlar. Trafiğe ilk defa çıkan sürücüler dördüncü basamaktan başlar. Poliçe süresince kaza yapmayan sürücüler ilk yıl beşinci basamağa yükselir ve poliçe yenilerken yüzde 15 hasarsızlık indirimi elde eder” ifadelerine yer verdi.

“MEMNUNİYETİ ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAYI AMAÇLIYORUZ”

Sigorta acentesinin güvenilir olması gerektiğini belirten Balta; “Poliçe yaptıracak kişinin eksiksiz bilgi vermesi gerekiyor, sigorta yaptıracağı acentenin güvenilir olması çok önemli. Kaza ve sonrası müşterilerimize destek vermekteyiz ve Sigorta yelpazesi olarak 7/24 hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz” diye konuştu.


 • 2
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
10 KİLO PATLAYICI İLE YAKALANDIÖnceki Haber

10 KİLO PATLAYICI İLE YAKALANDI

TEKİRDAĞ’A GİRİŞ ÇIKIŞLAR 3 GÜN YASAKLANDISonraki Haber

TEKİRDAĞ’A GİRİŞ ÇIKIŞLAR 3 GÜN YASAKLAN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!