SAĞ REKLAM

OGANSİA ÇERKEZKÖY BAYİLİĞİ AÇILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
OGANSİA ÇERKEZKÖY BAYİLİĞİ AÇILDI
2015 yılında Bursa Nilüfer’de kurulan ve 30 ülkede işlem hacmine sahip ürün ve yatırım Network alanlarında katılımcılarına seçenek sunan Ogansia, Çerkezköy’de kadın girişimci Gonca Burak Demirtaş, tarafından vatandaşların hizmetine sunuldu.

Çerkezköy Barbaros Caddesi üzerinde hizmete giren firmanın açılışına AK Parti Çerkezköy İlçe başkanı Kamil Çetintaş ve yönetimi, Türk Kızılayı Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Karaca, KAGEDER Başkanı Zeynep Bozkurt, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Pandemi nedeniyle sosyal mesafe ve maske kuralına uygun olarak yapılan açılışta firmaya da sınırlı sayıda ziyaretçi alındı.

HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ

Açılışta kısa bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Kamil Çetintaş; “Değerli kardeşlerimize işletmesi hayırlı olsun. Çerkezköy’e iyi bir mekan kazandırdılar. Kendilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“TÜRK BAYRAĞINI DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDA DALGALANDIRACAĞIZ”

Sonrasında firma yönetiminde Salih Tüylüoğlu da bir konuşma gerçekleştirerek; “Yaklaşık 5 yıl önce kurulan firmamız adım adım dünyanın dört bir yanına açılıyor. İşletmecimiz Gonca hanım uzun süredir takipteydi. Bugüne nasip oldu açılış yapmak. Bizler Türk Bayrağı’nı dünyanın dört bir yanında dalgalandırmak için yola çıktık. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Bugün sayımız 50-100 ama biz binlerce insana ulaşacağız. Tedavilerimiz başladı. Hayır duası alıyoruz. Firmamız her türlü yanınızda. İnşallah işletmecimize ve ilçemize hayırlı olur” diye konuştu.

“TAMAMEN DOĞAL”

Çerkezköy ve bölge halkına şifa dağıtmak amacıyla böyle bir girişime girdiklerini ifade eden firma işletmecisi Gonca Demirtaş da; “Ürünlerimizin içeriğinin organik ve doğal olması ile insanların yaşam kalitesini arttırmak istedik. Daha önce kullanılan kremler, kozmetik ürünler ve temizlik ürünleri kimyasal içerikli olmasından dolayı birçok hastalık meydana gelebiliyordu. Bizde bunları organiğe çevirerek doğal ve yerli üretime çevirerek halkımızın hizmetine sunduk. Amacımız insanlarımızı hastalıklardan korumaktır” dedi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından firma yapılan dua ile hizmete girdi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SİFTAHI ÇETİNTAŞ YAPTIÖnceki Haber

SİFTAHI ÇETİNTAŞ YAPTI

VELİKÖY’DE ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDISonraki Haber

VELİKÖY’DE ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!