Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ
AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününü faydalı ve kalıcı bir şekilde kutlamak için farklı bir yönteme başvurdu. Doğum gününe yetiştirilmek üzere bir hatıra ormanı oluşturulması için çalışmalara başlayan partililer, adres olarak Malkara’yı seçti.

Malkara’nın Küçükhıdır Mahallesi, Çeliktepe Mevkii’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına bir hatıra ormanı oluşturan AK Parti Tekirdağ İl Teşkilatı, hatıra ormanına dikilen fidanları Cumhurbaşkanı Erdoğan’a doğum günü hediyesi olarak sundu.

ANLAMLI HEDİYE

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunun AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulacak olan hediyenin hem geleceğe nefes olacağını, doğanın korunmasına katkı sağlanacağını hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önem verdiği bir konu olan doğa hususunda hatıra ormanının oldukça anlamlı bir hediye olacağını belirtti.

“YEŞİL BİR TÜRKİYE İÇİN ÇABALIYORUZ”

Mestan Özcan sözlerine şöyle devam etti: “Sayın Cumhurbaşkanımızın doğum günü yaklaştıkça, biz de arkadaşlarımızla neler yapabiliriz şeklinde istişarelerde bulunduk. Daha sonra bir hatıra ormanı yapma fikri ortaya çıktı. Hepimiz bu fikri çok beğendik ve benimsedik. Hem Sayın Cumhurbaşkanımızın doğum gününü kutlamak hem de Tekirdağ’ımızın ağaçlandırılmasına bu vesile ile katkıda bulunmak bizleri oldukça heyecanlandırdı ve mutlu etti. Doğanın korunması, ağaçlarımıza iyi bakılması ve ağaçlandırma faaliyetleri yapmak bizler için âdete kutsal bir göre gibi. Biz, bizden sonraki nesillere, yeşil bir Türkiye bırakmak için yoğun çabalar harcıyor ve ülkemizin dört bir yanında on binlerce fidan dikiyoruz. Bu doğum günü ise, bizler için bu görevimizi bir kez daha ifa ve ifade etmek imkânı verdi. Şimdiden hayırlı olmasını diliyor, bu vesile ile bütün vatandaşlarımızı doğaya daha da çok duyarlı olmaya ve ağaçlandırma faaliyetlerinde bulunmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, AK Parti’de görev almış ve rahmetli olmuş parti mensupları adına da fidanlar dikildi. Etkinliğe AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Tekirdağ İl Başkan Yardımcısı Akın Yılmaz, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Kadın Kolları Başkanı ve Teşkilat mensupları katıldı.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYORÖnceki Haber

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIMA DE...

EĞİTİMLERE İLK GÜNDEN YOĞUN KATILIMSonraki Haber

EĞİTİMLERE İLK GÜNDEN YOĞUN KATILIM

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!