SAĞ REKLAM

SORUNLARA ETKİLİ VE HIZLI ÇÖZÜM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SORUNLARA ETKİLİ VE HIZLI ÇÖZÜM
Çerkezköy’de Atatürk Caddesi As Plaza’da hizmete açılan İdeal Psikolojik ve Danışmanlık Merkezi’nde hizmet veren Uzman Klinik Psikolog Tolga Özgücü, 81 ilden aldığı göçlerle gittikçe büyüyen Çerkezköy’de her yaştan insan grubuna hizmet veriyor. İnsanların psikolojik sorunlarına çözüm bulmak amacıyla psikolojik ve danışmanlık merkezini açtıklarını ifade eden Özgücü; “Çerkezköy’e daha fazla hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız, sorunlarını çözeceğiz” dedi.

İlk, orta ve lise eğitimini Çerkezköy’de tamamlamasının ardından İstanbul’da üniversite eğitimini tamamlayan ve ardından çeşitli eğitim sertifikaları kazanan Uzman Klinik Psikolog Tolga Özgücü; “İnsanların sorunlarını çözmeye ve onlara çare bulmaya çalışıyorum. Bilimsel terapi yöntemleri ile vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz” diye konuştu. Sorunları çözmek için kullandıkları yöntemi de aktaran Özgücü, “İlk etapta öykü alıyoruz. Hastanın özgeçmişi bilgilerini alıyoruz. Sorun, sıkıntı neredeyse onu bulmaya çalışıyoruz. Ve psikolojik testlerle uyguluyor ve tedavi etmeye çalışıyoruz. İnsanlar günlük yapması gereken işleri yerine getiremediğinde psikoloğa başvurabilir. Çocukları yeterli gelişme özelliklerini göstermiyorsa bize başvurabilir” ifadelerine yer verdi.

“ÇERKEZKÖY’E HİZMET EDECEĞİZ”

Psikolojik tedavi yöntemlerinin fiziksel yorgunluğa da faydası olduğunu ifade eden Özgücü; “Fiziksel yorgunluk ve ruhsal yorgunluk birbirine bağlantılı olarak gerçekleşiyor. Kişi, psikolojik destek aldığında fiziksel olarak da kendisinde bir rahatlama hissedecektir. Her yaştan insanlara hizmet veriyoruz. Çerkezköy mozaik bir yer. Her topluluktan insan var. Burası bir kültür mozaiği. Çerkezköy’de psikologlara deli doktoru olarak söylenen algıyı kırmak, Çerkezköy’e daha fazla hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
BİN 400 KİLOMETREDEN HEMŞERİLERİNİ ZİYARETE GELDİLERÖnceki Haber

BİN 400 KİLOMETREDEN HEMŞERİLERİNİ ZİYAR...

ÇERKEZKÖYLÜ ÖĞRENCİLER NEOWİSE KUYRUKLU YILDIZINI GÖRÜNTÜLEDİLERSonraki Haber

ÇERKEZKÖYLÜ ÖĞRENCİLER NEOWİSE KUYRUKLU...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!