SAĞ REKLAM

TEMA VAKFI GÖNÜLLÜLERİNDEN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ZİYARET

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TEMA VAKFI GÖNÜLLÜLERİNDEN BAŞKAN AKAY’A TEŞEKKÜR ZİYARET
TEMA Vakfı Çerkezköy Sorumlusu Nilüfer Ceylan, 3 Kasım 2019 tarihinde İstanbul Maratonu’na katılan Çerkezköy Koşu Takımı gönüllü koşucuları Seçkin Terek, Muazzez Terek, Müzehher Girgin, Gülşah Avcılar, Sevilcan Yılmaz ve Seçil Erdoğan ile birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Başkan Akay, TEMA Vakfı Çerkezköy Sorumlusu Nilüfer Ceylan ve beraberindeki Çerkezköy Koşu Takımı Gönüllülerini makamında ağırladı. İstanbul Maratonu’na ilk olarak 2017 yılında katıldıklarını kaydeden Nilüfer Ceylan, “İstanbul Maratonu’nda katılımın fazla olmasında ulaşımın Çerkezköy Belediyesi’nce karşılanmış olması çok büyük bir etkendir. 3 Kasım 2019 tarihinde 208 kişi olarak katıldığımız İstanbul Maratonu’nda toplanan 55 bin 461 TL bağış ile 546 çocuğumuz ücretsiz Ağaç Kardeşliği Projesi’nden faydalandı. Kentimizde TEMA Vakfı’nın çalışmalarına her zaman verdiği destekten dolayı Çerkezköy Belediyemize minnettarız” dedi.

İklim değişikliği konusunda Çerkezköy Belediyesi’nin yapacağı çalışmalara her zaman destek vereceklerini ve ortak çaba sarf edeceklerini sözlerine ekleyen Ceylan, “TEMA Vakfı çalışmalarına verdiğiniz destek ile toprağı bereketli, suyu temiz, ormanı yeşil, milyonlarca canlının birlikte yaşadığı bir dünyaya bir adım daha yaklaştık. TEMA Ailesi olarak verdiğiniz destekten dolayı tüm doğa gönüllüleri adına teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Nilüfer Ceylan ve Çerkezköy Koşu Takımı Gönüllüleri ziyaret sırasında Başkan Akay’a teşekkür plaketi ve ağaç uzmanı, doğa kitapları ödüllü yazarı William Bryant Logan’ın bir tasarım ve toplum bilimleri okulu olarak gördüğü meşe ağacının insanlık tarihindeki yerini anlattığı ‘Meşe Medeniyetin Çerçevesi’ isimli kitabını hediye etti. Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Akay, Çerkezköy Belediyesi olarak daha yeşil, daha yaşanılabilir bir kent olma yolunda çalışmalarını sürdüreceklerini ve TEMA Vakfı’nın her türlü projelerine destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KIZILPINAR HEDEFE ADIM ADIM İLERLİYORÖnceki Haber

KIZILPINAR HEDEFE ADIM ADIM İLERLİYOR

YENİ BAŞKAN ŞEKER OLDUSonraki Haber

YENİ BAŞKAN ŞEKER OLDU

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!