MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

ÜÇÜNCÜ TIR DA YOLA ÇIKTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÜÇÜNCÜ TIR DA YOLA ÇIKTI
Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem dolayısıyla Çerkezköy’de toplanan yardım malzemeleriyle yüklü TIR, AFAD’a teslim edilmek üzere yola çıktı.

Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem nedeniyle zarar gören vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kaymakamlık tarafından toplanan yardım malzemeleri AFAD’a teslim edilmek üzere yola çıktı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Kaymakamlık önünde düzenlenen programa İlçe Kaymakamı Atilla Selami Abban, Belediye Başkanı Vahap Akay, Ak Parti İlçe Başkanı Ümit Kök, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, S.S. Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Yılmaz Arat, kurum müdürleri ve birim amirleri katıldı. Toplanan yardım malzemeleri için destek olan herkese teşekkür eden İlçe Kaymakamı Atilla Selami Abban; “Bizim için gayet sevindirici mutlu bir gün. Bugün yine geçtiğimiz haftalarda meydana gelen deprem dolayısıyla Elâzığ’daki ve Malatya’daki zarar gören vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla topladığımız malzemeler yola çıkacak. Bize bu talimat 8 Şubat Cumartesi günü geldi. 2 gün içinde 902 koli hazır malzeme topladık. Birazdan AFAD Müdürlüğü’ne teslim edicez. Yarın da Tekirdağ’da ilçelerde toplanan malzemelerle yüklü tırlar yola çıkacak. Ben Çerkezköy Belediye Başkanımıza, Organize Sanayi Bölge Müdürümüze, siyasi parti başkanlarımıza, okullarımıza, öğrencilerimize, Allah razı olsun diyorum. Çok kısa bir şekilde organize olundu ve yardımlar toplandı. Gece gündüz demeden çalışan ilçe tarım müdürümüz ve personeline, ilçe milli eğitim müdürümüz ve personeline ayrıca motorlu taşıyıcılar kooperatif başkanımıza teşekkür ediyor. Cenab-ı Allah bize bir daha böyle felaketler yaşatmasın diyerek sözlerime son veriyorum” dedi. Kaymakam Abban’ın konuşmasının ardından İlçe Müftüsü İdris Çatmakaş tarafından yardım malzemesi yüklü tır dualarla uğurlandı.

 

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
KANEPEYE SAKLI UYUŞTURUCUYU ‘LİMİT’ BULDUÖnceki Haber

KANEPEYE SAKLI UYUŞTURUCUYU ‘LİMİT’ BULD...

ÇETİN: “PROJENİN AMACI AKILLI ŞEHİRLERE ALTYAPI HAZIRLIĞI”Sonraki Haber

ÇETİN: “PROJENİN AMACI AKILLI ŞEHİRLERE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!