TBMM BAŞKANI KAPAKLI STANDINI ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TBMM BAŞKANI KAPAKLI STANDINI ZİYARET ETTİ
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Çerkezköy Belediyesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle bu yıl 6’ıncısı düzenlenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı kapsamında Kapaklı Belediyesi tarafından açılan standı ziyaret etti.

TBMM Başkanı Şentop ve protokolü Kapaklı Belediyesi standında ağırlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Park ve Bahçeler, Sıfır Atık ve Kapaklı İletişim Merkezi ile fuarda yer aldıklarını belirterek bilgi aktardı.

ÇEF, TBMM BAŞKANI ŞENTOP’UN TEŞRİFLERİYLE AÇILDI

Çerkezköy Belediyesi ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle bu yıl 6’ıncısı düzenlenen ve 18-20 Eylül tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri’nde açık olacak Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nın açılışı gerçekleştirildi. Açılışa, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, AK Parti Tekirdağ Milletvekilli Çiğdem Goncagül, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ÇTSO Başkanı Süleyman Kozuva ile çok sayıda siyasi, oda ve borsa başkanları, STK temsilcisi, sanayici ve iş insanı katıldı.

FUARDA KAPAKLI BELEDİYESİ DE YER ALIYOR

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı açılışında yapılan konuşmaların ardından stantlar ziyaret edildi. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda fuardaki yerini alan Kapaklı Belediyesi standı yoğun ilgi gördü.

BAŞKAN ÇETİN BİLGİ AKTARDI

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki protokol üyeleri stant ziyaretleri kapsamında Kapaklı Belediyesi standını da ziyaret etti. Park ve Bahçeler, Sıfır Atık ve Kapaklı İletişim Merkezi ile fuarda yer aldıklarını belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki heyete çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

Stant alanını inceleyen ve Başkan Çetin’den bilgi alan TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet hatıra fotoğrafının ardından Kapaklı Belediyesi standından ayrıldı.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
14 OKUL VE 2 KAPALI SPOR SALONUN AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRİLDİÖnceki Haber

14 OKUL VE 2 KAPALI SPOR SALONUN AÇILIŞI...

GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDISonraki Haber

GAZİLER GÜNÜ TÖRENLE KUTLANDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!