Reklamı Geç
AHMET YILDIZ
CÜNEYT YÜKSEL
Tekirdağ
21 Şubat, 2024, Çarşamba
 • DOLAR
  30.90
 • EURO
  33.39
 • ALTIN
  2010.3
 • BIST
  9254.06
 • BTC
  51638.45$
VAHAP AKAY

EKMEK 6 LİRA OLDU

EKMEK 6 LİRA OLDU
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın Ocak Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan Başkanlığında gerçekleşti. Basın mensuplarının alınmadığı toplantıda, Çerkezköy’de ekmek fiyatları ve gelir-gider tablosu görüşüldü. Basın mensuplarının meclis toplantılarına alınması ile ilgili verilen önerge ise oy çokluğuyla reddedildi.
ANAOKULU
MUSTAFA ÇETİN

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası meclis salonunda Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan Başkanlığında gerçekleşen Ocak ayı meclisinde 5 ana gündem maddesi görüşüldü. Meclis Üyeleri Şaban Kardeş, Turgay Kaya, Gökay Keleşoğlu, Fikri Güzel, Kenan Aşer, Ali Çolak, İlker Öztürk, Hasan Çolak, Mecit Çoğal Ersin Öztürk Aydın Özrek ve Cihan Atak’ın basın mensuplarının meclis toplantılarına alınması amacıyla meclis gündemine alınması için verdikleri dilekçe yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle kabul edilmedi. Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başlayan Ocak ayı meclisinde gündemin 2. maddesinde yer alan Aralık 2022 gelir, gider ve bütçe izleme raporu ve mizanının ibra edilmesi görüşüldü. Gündemin ikinci maddesi, oy çokluğuyla kabul edildi. Gündemin 3. maddesinde yer alan 2022 yılı kesin mizan gelir, gider ve bilançonun ibra edilmesi oy çokluğu ile kabul edildi.

BURS İÇ YÖNERGESİ OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Gündemin 4. maddesinde yer alan Oda karşılıksız burs iç yönergesi ve gündemin 5. maddesinde yer alan asansör ve yürüyen merdiven bakım azami fiyat talebi görüşüldü. İki madde de oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 6. maddesinde yer alan ekmek azami fiyat talebi görüşüldü. Fırıncı üyelerimizden gelen talep doğrultusunda 200 gram ekmek azami fiyatının 6 TL olması oy çokluğu ile kabul edildi.

“YÜKSEK İSTİŞARE KURULUMUZ DAHA SIK BİR ARAYA GELECEK”

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından söz alan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, meclis üyelerine bilgilendirmelerde bulundu. Başkan Çetin, “Sizler de takip etmişsinizdir, kısa bir süre önce Yüksek İstişare Kurulumuz ilk toplantısını gerçekleştirdi. Bölgemizin önemli isimlerinin yer aldığı Yüksek İstişare Kurulumuz, bundan sonra sık sık bir araya gelecek ve üyelerimize fayda sağlayacak konularda görüş alışverişinde bulunacaklardır. Bizlere fayda sağlayacaklarına kuşkum yok” dedi. Odamızın dijital dönüşümü için de çalışmalara başlandığını ifade eden Başkanımız Çetin, “Üyelerimize hizmet kalitesini daha da arttıracak olan, gelişen teknolojiye ayak uydurmamızı sağlayacak dijital dönüşüm çalışmalarımız da başlamıştır.” ifadelerini kullandı.

Dilek ve temenniler bölümünün ardından, meclis son buldu.

MEHMET KELEŞ

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!