SAĞ REKLAM

ERSEÇKİN: “HER YASAĞIN ARDINDAN DAHA FAZLA DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ERSEÇKİN: “HER YASAĞIN ARDINDAN DAHA FAZLA DİKKAT ETMEMİZ GEREKİYOR”
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin; “Her yasak sonrasında daha fazla dikkat etmemiz gerekiyor. Maskesiz, tedbirsiz ve sosyal mesafeyi dikkate almadan yaşam, bu süreci her geçen gün daha da olumsuz etkileyecektir. Bunca emeği ziyan etmeyelim. Tedbirleri uygulamaya devam edelim” dedi.

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağı sonrasında vatandaşların tedbirsiz davranması nedeniyle uyarılarda bulundu. “Bu salgından hep birlikte kurtulacağız” diyen Erseçkin, vatandaşlara tedbirlere uymaya devam etmeleri uyarısında bulundu.

“OLUMSUZ BİR YİNELEMEYE SEBEP OLABİLİR”

Erseçkin, yaptığı açıklamasında şunları söyledi; “Maalesef her sokağa çıkma yasağı sonrasında caddeler ve sokaklar insan doluyor. Erken normalleşme sebebiyle rehavetin getirdiği bir gevşemedir bu. Hâlbuki hayatın ritmini yavaşlattığı için Ramazan ayı güzel bir avantajdı. Normalleşmeyi bayram sonrasında Haziran ayı gibi konuşmalıydık ki bunca emek zayi olmasın” dedi. AVM ve bazı işletmelerin açılacak olması nedeniyle vatandaşların daha dikkatli olması gerektiğini ifade eden Erseçkin; “En zor zamanlarımızda bile bu kadar kalabalık olan cadde ve sokaklar, AVM ve diğer işletmelerin açılmasıyla daha da fazla kalabalıklaşacak. Ve bu olumsuz bir yinelemeye de sebep olabilir. Maskesiz korumasız ve sosyal mesafeyi dikkate almadan yaşanacak her gün vaka sayılarının artması ve bunca evde kalmanın ve fedakarlıkların heba olması demek” ifadelerine yer verdi.

“TEDBİRLERİ ALIN”

“Tedbirleri ihmal etmemeliyiz” diyen Erseçkin; “Mecbur kalmadıkça evden çıkmayalım. Bu süreci hep birlikte atlatacağımıza inanıyorum. Güzel bir ivme yakaladık. Herkes tedbirini almalı ve normalleşme sürecine girdiğimiz bu günlerde sağlığımızı tehlikeye atmamalıdır. Sana söz Çerkezköy, çok daha güzel günlerde yeniden buluşacağız. Şimdilik evde kalın, sağlıklı kalın. Tedbirleri uygulayalım, sağlığımızı koruyalım” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İKİ CADDEDE DAHA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAMLANDIÖnceki Haber

İKİ CADDEDE DAHA ASFALT ÇALIŞMASI TAMAML...

PARK VE YEŞİL ALANLAR YAZA HAZIRLANIYORSonraki Haber

PARK VE YEŞİL ALANLAR YAZA HAZIRLANIYOR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!