SAĞ REKLAM

ESNAFIMIZIN YÜZDE 99’U KREDİDEN YARARLANDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ESNAFIMIZIN YÜZDE 99’U KREDİDEN YARARLANDI
Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, yaptığı açıklamasında pandemi süresince zor durumda kalan esnafların kredi başvurularının yüzde 99’unun olumlu sonuçlandığını kaydetti.

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, esnaflara yönelik alınan yeni kararları değerlendirdi.

“SABIR BEKLİYORUZ”

Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası Ali Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı kararı ile lokanta, kafe ve restoran gibi yerlerin çalışma saatlerinin 24:00’da kadar uzatılması ile ilgili konuştu. Başkan Bozdağ, esnafın biraz daha sabırlı olmasını belirterek, “Kafelerimizin, restoranlarımızın saat 24:00’a kadar açık kalması esnaf için sevindirici. Fakat kahvelerde maç gösterimi ve oyun oynamalar olmayacak. Bu konuda esnafımızdan biraz daha sabır bekliyoruz.” Dedi.

“SALGIN BİTMİŞ DEĞİL”

Bozdağ, Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak ilçedeki esnafların sorunlarını yaptıkları toplantıda sürekli olarak görüştüklerini ifade ederek, “Bizler esnafımızın kalkınması için hem Çerkezköy Esnaf ve Sanatkarlar Odası hem de Oda Birliği olarak görüşmelerimizi yapıyoruz. Koronavirüs süreci hala daha devam ediyor, salgın tehlikesi henüz daha atlatılmış değil. Bu süreçte biraz daha sabırlı olmamız lazım, şuan için esnaflarımızdan gelen taleplerin bir kaçı kahvelerde oyun oynatılması ve maç gösterimi ile berberlerin çalışma saatlerinin uzatılması yönünde. Bu konuları gündemimize aldık fakat süreç devam ettiği için şimdilik henüz net bir gelişme yok.” diye konuştu.

“3 BİNE YAKIN ESNAF FAYDANLANDI”

Pandemi sürecini de değerlendiren Bozdağ, “Devletimiz bugünlerde esnafa çok destek oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığımızın esnafa destek paketlerinden şimdiye kadar toplam 3 bine yakın esnafımız faydalandı. Bazı esnaf arkadaşlarımıza kredi desteği çıkmadı onlar için üzgünüz ama yüzde 99 olarak esnafımız kredi paketinden yararlandı. Devletimizden Allah razı olsun. Bu süreci sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, ilimizde Valimiz, ilçemizde Kaymakamımız çok iyi yönetti. Allah devletimize zeval vermesin” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BOŞANMA AREFESİNDEKİ EŞİNİN BOĞAZINI KESTİÖnceki Haber

BOŞANMA AREFESİNDEKİ EŞİNİN BOĞAZINI KES...

EŞİNİN BOĞAZINI KESEN ŞAHIS HAKİM KARŞISINDASonraki Haber

EŞİNİN BOĞAZINI KESEN ŞAHIS HAKİM KARŞIS...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!