GÜLBİN TUNALI; “SEÇİMDE MAVİ LİSTE’DE BULUŞALIM"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜLBİN TUNALI; “SEÇİMDE MAVİ LİSTE’DE BULUŞALIM"
İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Gülbin Savaşlı Tunalı, Tunalı Butik Otel’de partililerle basın açıklaması yaptı. İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Gülbin Savaşlı Tunalı, yaptığı basın açıklamasında, mevcut İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin’in Sarı Liste ile yarışacağını belirtmesinin ardından kendisinin de Mavi Liste ile yarışacağını söyledi. Tunalı, “Değişim’ diyerek çıktığımız bu onurlu yolda, önümüzdeki genel seçimlerde partimizi ilçemizde 1’inci parti yapabilmenin mücadelesini göstereceğiz” dedi.

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Gülbin Savaşlı Tunalı, “İYİ Parti Çerkezköy 3’üncü Olağan Kongresi’nde partimizin değerli delegelerinin çoğunluğu ile 27 Kasım Pazar günü yapılacak olan ilçe başkanlık seçiminde Mavi Liste olarak, delegelerimiz ve yönetimler kurulu üyelerim ile birlikte ‘ben’ değil ‘biz’ olarak, çoğulculuğu ön planda tutarak İlçe Başkanlığı Adaylığımı ikinci kez açıklıyorum ve birlikte çalışacağız” dedi.

“HEDEFİMİZ ÜYE SAYIMIZI 3 BİNE ÇIKARMAK”

Seçimde Mavi Liste ile yarışacağını ifade eden Tunalı, “Aday olarak çıktığımız bu onurlu yolda Çerkezköy için Genel Başkanım Meral Akşener ve dava arkadaşlarımız gibi çalışarak, Çerkezköy’de partimizi ileriye taşıyacağımızın, 900 mevcudu olan partimizi 3 ay içerisinde 3 bin üye sayısına ulaştıracağımızın sözünü veriyorum. ‘Değişim’ diyerek çıktığımız bu onurlu yolda önümüzdeki genel seçimlerde partimizi ilçemizde 1’inci parti yapabilmenin mücadelesini tüm partililerimiz ile hareket ederek başaracağımızın inancını taşımaktayım” diye konuştu.

“SEN DEĞİL BİZ OLABİLMELİYİZ”

Tunalı, “Bu bir bayrak yarışıdır. Siyasi partilerde ‘sen, ben’ değil, ‘biz’ olabilmenin hedefine ulaşabilirsek güçlü ve başarılı oluruz. Demokrasi diyerek çıkılan bu yolda mevcut ilçe başkanımız küskünler ordusu yaratmıştır. Açıklamasında da beyan ettiği gibi, ‘İYİ Parti Çerkezköy Kurucu İlçe Başkanımız Cemalettin Türlin, karşı taraf’ diyerek yaptığı ayrıştırıcı yaklaşımını doğru bulmadığımızı belirtmek isterim. Bu onurlu yolda yanımda olan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bir çift mavi gözün ışığında Mavi Liste’de buluşalım” dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
DANIŞMAZ; “BİR ÖĞRETMENİN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ SEVGİ DOLU YÜREĞİDİR”Önceki Haber

DANIŞMAZ; “BİR ÖĞRETMENİN EN ÖNEMLİ ÖZEL...

FEVZİPAŞASPOR’UN GENÇLERİNE DENGELİ BESLENME SEMİNERİSonraki Haber

FEVZİPAŞASPOR’UN GENÇLERİNE DENGELİ BESL...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!