ÖĞE; “SEKİZİMİZ DE KAZANACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÖĞE; “SEKİZİMİZ DE KAZANACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, Çerkezköy Ekspres Gazetesi’ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Öğe, seçim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Adayı Abdullah Öğe, Çerkezköy Ekspres Gazetesi’ni ziyaret ederek seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

“KAZANACAĞIZ”

Adaylık süreciyle alakalı bilgi veren Öğe; “Biz şimdi, aday tanıtım toplantısı için Ankara’daydık. Cumhurbaşkanımız hem seçim beyannamesini açıkladı. Hem adaylarımız tanıtıldı. Tüm Türkiye’yi, tüm vatandaşlarımızı kapsayan güzel müjdeler geldi. Biz de bu parti programına bağlı kalarak, 15 Mayıs’ta biz devam etmek istiyoruz. 8 tane aday, 14 Mayıs’a kadar seçim çalışmasında olacaklar. Malum vatandaşımız görüyor. Karşı tarafta Millet İttifakı gibi bir yapılaşma var. Bunun ne niyetle olduğunu biz anlatmaya çalışacağız. Milletimiz için ne kadar hazır olduğumuzu anlatacağız. İnşallah seçim sonucunda da iyi bir sonuçla kazanacağımıza inancımız tam” dedi.

“BİZ HİÇ AYRILMADIK”

Siyasete geri dönüşüyle alakalı gelen soruya da Öğe, şu cevabı verdi; “Biz siyasetten hiç ayrılmadık. Bu bir bayrak yarışıydı. Halkın içinde kalmaya devam ettik. Partide daha önce çalışmış birçok arkadaşımız vardı. Biz de teşkilatımızla yine beraberiz. Geliyoruz, gidiyoruz. Biz daha önceki seçimlerde de adaydık. Milletvekili adayıydım. Şu anda da aday olmam gayet doğal. Biz bu süreçte nasıl katkı sağlarız, bunun düşüncesindeydik. Herkes çalışıyor. Bize de bu görevle çalışmak nasip oldu. Niyetimiz bu süreçte daha fazla katkı sağlamak” diye konuştu.

“8’İMİZ DE KAZANACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞACAĞIZ”

Tekirdağ’da şansınızı ne kadar görüyorsunuz? Sorusunu da yanıtlayan Öğe; “Biz sekizimiz de kazanacakmış gibi çalışacağız. Önceliğimiz cumhurbaşkanımızın seçilmesini sağlamak ardından da en çok milletvekili sayısını yakalamak. Bizler bunun için mücadele edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
SÜLEYMANPAŞA-ÇERKEZKÖY SEFERLERİ BAŞLIYORÖnceki Haber

SÜLEYMANPAŞA-ÇERKEZKÖY SEFERLERİ BAŞLIYO...

KAPAKLI SARAY YOLUNDA KAZA: 2 YARALISonraki Haber

KAPAKLI SARAY YOLUNDA KAZA: 2 YARALI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!