Reklamı Geç
çetintaş ticaret
dağlı otel

ŞAKİR DEMİREL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ŞAKİR DEMİREL ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Şakir Demirel, aday adaylığı başvurusunu yaptı. Parti binasında toplanan kalabalık önünde açıklama yapan Demirel, Kapaklı’yı daha modern bir kent haline getirmek için mücadele edeceklerini ifade etti.

Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Şakir Demirel, AK Parti Kapaklı İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını resmen duyurdu. Düzenlenen basın toplantısına AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Mecit Çoğal, AK Parti 28. Dönem Tekirdağ Milletvekili adayı Akın Yılmaz’ın yanı sıra çok sayıda partili ve vatandaş katılım sağladı.

SÜREÇ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Şakir Demirel'in basın açıklaması öncesinde konuşan AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Mecit Çoğal, “Bugün Şakir Demirel belediye başkan aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi, hayırlı olmasını diliyorum. Bu süreçte, belediye başkan aday adaylığı için başvurular 22 Kasım, belediye meclis üyeliği aday adaylığı için ise 3 Aralık tarihine kadar devam edecek. Müracaatlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Hep birlikte bu süreci daha da güçlü kılmak adına katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum, sağ olun” dedi.

ÖZGEÇMİŞİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Basın toplantısında konuşan Şakir Demirel, “Sözlerime Filistin'de İsrail'in gerçekleştirdiği zulmü kınayarak başlamak istiyorum. Kıymetli arkadaşlarım, 1976 Sinop Durağan doğumluyum ve ticaret hayatına Sinop'ta adım attım. Bugün ise Kapaklı’da Demirel İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktayım. Siyasi hayatım, 2001 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde başlayan AK Parti hareketi ile Sinop Durağan'da AK Parti kurucu başkanları arasında yer alarak başladı. Kapaklı'ya gelmemizle birlikte, ilçe başkanlarıyla birlikte her zaman yanlarında yer aldım. Uzun yıllardır partimiz ne görev verdiyse başarıyla yerine getirdim. Son 4.5 yıldır ise belediye meclis üyeliği görevini yürütmekteyim. Bu süre zarfında partimizde görev almanın bir sorumluluk olduğunu düşündüm ve bu görevi layıkıyla yerine getirdim. Bu süreçten sonra belediye başkan aday adaylığımı açıklama kararı aldım” dedi.

“ARTIK DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”

Siyasi, ticari ve belediye geçmişinin ortada olduğunu belirten Demirel, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davasının bir neferi olarak, partimize verilen her görevde yanında olduk. Bugün Kapaklı'da 150 bin nüfus var, artık değişim zamanının geldiğini düşünüyorum. Kapaklı'nın daha ileriyi gören, daha vizyonlu ve ilkeli bir şehir olması için aday adaylığımı açıklıyorum. Sizlerin desteğini bekliyorum, çünkü inanıyorum ki birlikte Kapaklı'yı daha güzel ve modern bir şehir haline getirebiliriz. İnşallah büyükşehir de seçimi kazanarak, Kapaklı'da hizmetlerin daha etkin yürütülmesi için çaba sarf edeceğim. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YÜCEER; “HERKESİN BAŞKANI OLMAK İÇİN ADAY OLDUM”Önceki Haber

YÜCEER; “HERKESİN BAŞKANI OLMAK İÇİN ADA...

ÖZGÜR SÖNMEZ, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAKSonraki Haber

ÖZGÜR SÖNMEZ, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLAYACA...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!