Reklamı Geç
çetintaş ticaret
İsmail Çelebi

SOS DÖNER ÇERKEZKÖY’DE AÇILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
SOS DÖNER ÇERKEZKÖY’DE AÇILDI
Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Çerkezköy’de yeni bir işletme daha hizmete girdi. Daha önce meşhur Sarıyer Börekçisi adlı işletmeyi Çerkezköy’e kazandıran girişimci Rüstem Demir’in yeni yatırımı olan Sos Döner, Fatih Mahallesi, Malkoçoğlu Caddesi’nde hizmete açıldı.
ANAOKULU

İşletmeciliğini Rüstem Demir’in yaptığı Sos Döner, Çerkezköy’de açıldı. Açılışa İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Çetin, THK ve TSKGV Şube Başkanı Serkan Karagöz, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çerkezköy Belediyesi Meclis Üyesi Cengiz Memiş, Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Şahin Yılmaz’ın yanı sıra CHP İlçe yönetimi, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

“BAŞARI, DEVAM EDEN BİR YOLCULUKTUR”

Açılışta bir konuşma gerçekleştiren Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Çetin, başarının devam eden bir yolculuk olduğunu ifade ederek; “Sadece üretmek yetmiyor, üretimi satışa dönüştürmek ve bunu doğru şekilde planlayabilmek çok önemli. Başarının serüveni hiçbir zaman bitmez. Başarı son durak değil, devam eden bir yolculuktur. Bu duygu ve düşüncelerle işletmemizin öncelikle işletme sahibine, Çerkezköy’ümüze, bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Çetin’in konuşmalarının ardından açılış kurdelesi tüm katılımcılarla birlikte kesildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Tüm katılımcılara davetlerini kırmayıp geldikleri için teşekkür eden İşletme Sahibi Rüstem Demir; “Çerkezköy’ümüze damak tadlarına hitap eden lezzetler kazandırmak bizi çok mutlu etti. Biz yatırım yapmaya, Çerkezköy’ümüz, bölgemiz halkı için en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi. Açılışa özel indirimli menüleri denemeye tüm halkı davet eden Demir; “Açılışımız vesilesiyle menülerimiz indirimlidir. Tüm vatandaşlarımızı işletmemize davet ediyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve geri dönüşlerle daha iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
“HAYDİ KADINLAR SANDIĞA”Önceki Haber

“HAYDİ KADINLAR SANDIĞA”

VAHAP AKAY OYUNU KULLANDISonraki Haber

VAHAP AKAY OYUNU KULLANDI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!