SAĞ REKLAM

TEMA’DAN KAYMAKAM ABBAN’A TEBRİK ZİYARETİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TEMA’DAN KAYMAKAM ABBAN’A TEBRİK ZİYARETİ
TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Çerkezköy İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan ve ekibi G.M.K.P. Mahalle Sorumlusu Büşra Kumlu ve G.O.P. Mahalle Sorumlusu Şeyda Görgülü ile birlikte Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Ceylan, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban’ın 2019 Yılı Üstün Başarı Meslek Ödülü’ almasının Çerkezköy adına gurur verici olduğunu söyledi.

TEMA Vakfı Çerkezköy İlçe Sorumlusu Nilüfer Ceylan, 2019 Yılı Üstün Başarı Meslek Ödülü kazanan İlçe Kaymakamı Atilla Selami Abban’ı ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette Ceylan, Kaymakam Abban’ı tebrik ederek; “Çerkezköy adına gurur verici bir tablo” dedi.

PROJELERİNDEN BAHSETTİ

TEMA’nın çalışmaları hakkında da bilgi veren Ceylan; “MEB ile TEMA Vakfı arasında yapılan Doğa Eğitimleri İşbirliği protokolleri gereği Çerkezköy’de anasınıfı öğrencilerinden başlayarak lise çağındaki öğrencilere yönelik eğitim programları okullarımızdaki öğretmenlerimiz aracılığı ile uygulanıyor. Doğa bilinciyle büyüyen nesillerin, doğayı tanıdığında seveceğine ve sevdiğinde de doğayı koruyacağına inanıyoruz. Doğa eğitimlerimizin yanında ayrıca Ağaç Kardeşliği, Yerküreye Saygı, İklimi Koru, Sıfır Atık, Arılar Varsa Yarınlar Var isimli eğitim projelerimiz de devam ediyor. Çerkezköy İlçemizin sivil toplum kuruluşlarına olan desteği TEMA Vakfı’nda Çerkezköy İlçemizi birçok konuda en üst sıralara taşımaktadır” dedi.

TAZİYELERİNİ İLETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Abban doğanın korunması için mücadele eden ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden TEMA Vakfı Onursal Başkanı Hayrettin Karaca’nın vefatı nedeniyle taziyelerini iletti. Yalova’da görev yaptığı dönemde Hayrettin Karaca ile bizzat tanıştığını ve vakfın çalışmalarını takdir ettiğini belirtti. Daha fazla işbirliği içinde  birlikte çalışmalara devam edilmesini istedi. Ziyarette Ceylan ayrıca Kaymakam Abban’a TEMA Vakfı’nın hediyelerini takdim etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İNAN: “KIZILPINAR’A VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRDİK”Önceki Haber

İNAN: “KIZILPINAR’A VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİ...

SEVAL AHMET ÇETİN FEN LİSESİ’NDEN NKÜ’YE ZİYARETSonraki Haber

SEVAL AHMET ÇETİN FEN LİSESİ’NDEN NKÜ’YE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!