Reklamı Geç
çetintaş ticaret
İsmail Çelebi

TRAKYA'NIN EN BÜYÜK GÖSTERİ VE KONGRE MERKEZİ OLACAK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
TRAKYA'NIN EN BÜYÜK GÖSTERİ VE KONGRE MERKEZİ OLACAK
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu Belediyesi işbirliği ile Trakya Bölgesi'nin alanında en büyük tesisi olma özelliğine sahip Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi'nin yapımını da en kısa sürede tamamlayarak Tekirdağ'a dev bir tesis daha kazandırmayı hedefliyor.
ANAOKULU

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çorlu’da bir büyük tesisi daha vatandaşların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

TESİS, TRAKYA'NIN EN BÜYÜK GÖSTERİ VE KONGRE MERKEZİ OLACAK

6 bin 930 metrekare inşaat alanına sahip Çorlu Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi'nin 786 koltuk kapasitesi bulunuyor. Proje kapsamında salon ve sahnenin yanı sıra kulisler, sanatçı odaları, prova alanları, hazırlık odaları, toplantı salonu, kokteyl salonu, danışma ve vestiyer, 2 kafe, mescitler ve tesisat odaları bulunuyor.

“BÖLGEYE CANLILIK GETİRECEK”

Tekirdağ'ı bir marka kent haline getirme yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Cumhuriyet tarihinin en büyük tesislerini Tekirdağ'a kazandırıyor olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Tekirdağ, büyükşehir ile büyüyor, gelişiyor, yenileniyor ve geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Trakya Bölgemizde çok önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan ve yine bölgemizin alanındaki en büyük tesisi olan Trakya Gösteri ve Kongre Merkezi'ni, Çorlu Belediyemiz ile iş birliği içerisinde tamamlayarak önümüzdeki aylarda halkımızın hizmetine sunacağız. İlkleri, en büyük projeleri hayata geçiriyoruz. Güçlü sanayisi, tarım ve hayvancılığı, lojistik yatırımları, turizmi ve üniversitesi ile çevreye duyarlı, kentleşmesini tamamlamış, yaşanabilir, güvenli ve mutlu bir Tekirdağ hedefimiz doğrultusunda, şehrimizi uluslararası standartlarda spor kompleksleri ve dev kültür tesisleri ile tanınan bir marka kent haline getirme yolunda hızla ilerliyoruz. Kentimizin kültürel, sportif, akademik ve ekonomik yaşamına değer katan ve alanında Trakya Bölgesi'nin en büyüğü olan bu vizyonel projemiz güzel Tekirdağ'ımıza ve her şeyin en iyisini hak eden halkımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÖN KAYIT BAŞVURULARI SÜRÜYORÖnceki Haber

ÖN KAYIT BAŞVURULARI SÜRÜYOR

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MESTAN ÖZCAN’DAN ZİYARETSonraki Haber

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ MESTAN ÖZCAN’DAN Z...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!