Reklamı Geç
Kamil Çetintaş

ALERJİ ŞİKAYETİYLE GELDİ, BÖBREK TÜMÖRÜ TEŞHİSİ KONDU

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ALERJİ ŞİKAYETİYLE GELDİ, BÖBREK TÜMÖRÜ TEŞHİSİ KONDU
Özel Optimed International Çorlu Hastanesi Acil Servisi’ne alerji şikayetiyle gelen 49 yaşındaki İbrahim Akbaş’a uygulanan tanı ve tedavi sonucu böbrek tümörü teşhisi kondu. Acil bir şekilde ameliyathaneye alınan Akbaş, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Doğan Durmazer tarafından uygulanan başarılı operasyon sonrası sağlığına kavuştu.

49 yaşındaki İbrahim Akbaş, Özel Optimed International Çorlu Hastanesi Acil Servisi’ne alerji şikayetiyle geldi. Acil Hekimi Dr. Murat Balkaya’nın kendisine uyguladığı tedavi sonucu, kendisini hastanenin İç Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Muhammet Cabır Özdemir’e yönlendirmesi üzerine farklı bir tedavi uygulanan İbrahim Akbaş’ın ultrason sonucunun akabinde böbrek tümörü teşhisi kondu.

Konulan teşhisin ardından hastanenin Üroloji Uzmanı Op. Dr. Doğan Durmazer’in acil müdahalesinin ardından ameliyathaneye alınan İbrahim Akbaş’ın, uygulanan başarılı operasyon sonrasında böbrek tümörleri tamamen temizlendi. 11 Ağustos tarihinde Akbaş’a uygulanan patoloji sonucunun tamamen temiz çıkması ile de 49 yaşındaki hasta sağlıkla evine taburcu oldu. Başarılı geçen operasyon sonrası konuşan İbrahim Akbaş; ‘’Şans eseri Optimed Hastanesi’ne geldim. Acil Servis’te Doktor Murat Balkaya’nın tedavisi ile İç Hastalıkları Uzmanı Muhammed Cabır Özdemir ve Üroloji Uzmanı Op. Dr. Doğan Durmazer’e yönlendirmesi üzerine çekilen ultrasonda sağ böbreğimde tümör başlangıcı olduğu saptandı. Süreçle ilgili ameliyata karar kıldık ve Op. Dr. Doğan Durmazer ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Bugün aldığım patoloji sonucumun da temiz çıkmasıyla büyük bir mutluluk yaşadım. Başta Op. Dr. Doğan Durmazer, Uz. Dr. Muhammet Cabır Özdemir ve Dr. Murat Balkaya olmak üzere tüm Özel Optimed International Çorlu Hastanesi ailesine teşekkür ederim” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇETİNTAŞ, “DEVLETİMİZ VATANDAŞIMIZIN HİZMETİNDE”Önceki Haber

ÇETİNTAŞ, “DEVLETİMİZ VATANDAŞIMIZIN HİZ...

KAMİL ÇETİNTAŞ; “ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE HAYIRLI OLSUN”Sonraki Haber

KAMİL ÇETİNTAŞ; “ÇERKEZKÖY’ÜMÜZE HAYIRLI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!