Başkan Çetin, Üniversiteli Gençlerle Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Çetin, Üniversiteli Gençlerle Bir Araya Geldi
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu’nda eğitim gören üniversiteli gençlerle bir araya geldi.Gençlerle gönül seferberliği başlatan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Karaağaç Kredi Yurtlar Kurumu’ndaki üniversiteli gençlerle kahvaltıda buluştu.

Başkan Çetin, gençlerle uzun süre sohbet ederek, gençlerin vizyonlarından faydalanmak istediklerini söyledi.

“YÜREKTEN İNANIYORUM”

Gençlere hitap eden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı’nın potansiyelli bir yer olduğunu ve Kapaklı’da gençlerin vizyonuna ihtiyaçları olduğunu söyledi. Çetin, “Bugün burada geleceğin yöneticileri olacak sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Sizlere bakınca kendi gençlik yıllarımı hatırlıyorum. Hepinizin içinde bir cevher var, hepiniz ileride iyi noktalarda olacaksınız buna yürekten inanıyorum.” dedi.

“GELECEĞİ BERABER İNŞA EDELİM”

Kapaklı’nın ilerleyen zamanlarda çevredeki sanayi bölgelerinin lojistik noktası olacağını ifade eden Başkan Çetin, şunları söyledi: Biliyorsunuz ki, bölgemiz sanayi bölgesi. Sizler ileride buradaki sanayi kuruluşlarında istihdam sağlayacaksınız. Bu bölgeden kopmayın, burası sizler için tecrübe basamağı olacaktır. İlerleyen zamanlarda hayata geçecek olan hızlı trenin merkez noktalarından biri bizim ilçemiz olacak. Kapaklı’nın Türkiye’nin en çok göç almasını sağlayan da buradaki sanayi kuruluşlarıdır. Sizlerin vizyonu, tekniği, yeteneği ile Kapaklı’nın geleceğini inşa edebiliriz.” diye konuştu.

TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

Kültür ve Sanat faaliyetlerinden de bahseden Çetin, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Belediye olarak bir çok kültür ve sanat etkinlikleri yapıyoruz. Aynı zamanda sportif faaliyetlerimiz ve kurslarımızla da sizlere dokunmaya çalışıyoruz. Kurslarımıza, etkinliklerimize her zaman gelebilir, bizlere varsa projeniz veya bir uygulamanız bizimle paylaşın. Kültür Merkezimizin kapıları 7/24 açık. Oradaki her imkandan faydalanabilirsiniz. Beni bir belediye başkanı olarak değil bir ağabeyiniz olarak bilin. Günün her saati gece gündüz demeden bir ihtiyacınız olduğunda mutlaka arayın.”

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDIÖnceki Haber

MECLİS TOPLANTISI TAMAMLANDI

KARS ARDAHAN IĞDIRLILAR DERNEĞİ TÖRENLE AÇILDISonraki Haber

KARS ARDAHAN IĞDIRLILAR DERNEĞİ TÖRENLE...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!