Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE

BAŞKAN ÇETİN’DEN GÖREVDEN ALINMALARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BAŞKAN ÇETİN’DEN GÖREVDEN ALINMALARLA İLGİLİ AÇIKLAMA
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Başkan yardımcılarının görevden alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Çetin, yaptığı açıklamasında Kapaklı halkına ricada bulunarak, spekülasyonlara prim verilmemesini istedi.

Başkan Çetin açıklamasında; “Göreve geldiğimiz günden bu güne,” Değişen ve gelişen Kapaklı için” TBMM Başkanımız SN. Prof. Dr. Mustafa Şentop hocamız, Milletvekillerimiz Sn. Mustafa Yel ve Sn. Çiğdem Koncagül, kanaat önderlerimiz, teşkilatımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve en önemlisi siz değerli vatandaşlarımızla sürekli sıcak iletişim halinde iş birliğimizi sürdürerek hizmet etmekteyiz.

En büyük hedefimiz; belediyemize iletilen her talebin gereğini olağanüstü gayret ile yerine getirerek ilçemizi topyekûn kalkındırmaktır.

Her biri birbirinden değerli meclis üyelerimizle birlikte başlattığımız hizmet seferberliğinde, tüm kadrolarımızla çalışarak hayal ettiğimiz birçok projeyi hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşadığımız bu günlerde, kentimizi daha yükseğe taşıyacak yeni projelerimizi oluşturmak ve sürdürmek amacıyla işin doğası gereği yönetim kadrolarımızda birtakım değişikliğe gidilmiştir.

Kapaklı’mızın büyümesi ve güçlenmesi için gerekli olan mevkiler değil; hizmete dair hedefler ve yeni fikirlerdir. Doğal olarak, hizmet bayrağını en yukarıda dalgalandırmak için ekibimizde de zaman zaman görev değişiklikleri olabilir ve olmaya da devam edecektir.

Kapaklı’mıza emek veren, değişiminde pay sahibi olan, ekibimize zenginlik ve değer katan çalışma arkadaşlarıma gayretleri için teşekkür ediyorum. Yeni bir heyecan, yeni bir vizyon, yeni projeler ve yeni hedeflerle bizlere güç katacağına inandığımız tüm arkadaşlarımızla yola devam ediyoruz.

Bilindiği gibi, görev değişimleri olağandır ve bunun arkasında kast aramak, farklı senaryolar üretmek ve yakıştırmalar yapmak başarılarımıza gölge düşürme çabasına hizmet etmekten öteye gitmeyecektir. Dolayısı ile bu durum bizlerin hizmet için sarf edeceği enerjiyi boşa harcanmasına neden olacaktır. Bugün, değerli vatandaşlarımızdan ricamız; üretilen tüm spekülasyonların asılsız olması nedeni ile bu söylentilere prim vermemesidir. Nitekim Kapaklı’mızın asılsız dedikodularla boşa harcayacak bir dakikası yoktur.

Bu vesile ile yeni başkan yardımcılarımız Ruhi Özden ve Halil Yıldırım kardeşlerime görevlerinde başarılar diliyorum. “ dedi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 1
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN AKAY'DAN KURTOĞLU AİLESİ’NE HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETİÖnceki Haber

BAŞKAN AKAY'DAN KURTOĞLU AİLESİ’NE HOŞ G...

KOZUVA: “AMACIMIZ HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETMEK OLDU”Sonraki Haber

KOZUVA: “AMACIMIZ HER ZAMAN ÇÖZÜM ÜRETME...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!