Reklamı Geç
YAZICIOĞLU İNŞAAT
ÇERKEZOĞLU KAFE
GOOGLE DİKEY REKLAM
OPTİMED SAĞ REKLAM

ÇETİN: “PARAMIZI ÇARÇUR ETMEDİK, DOĞRU YERLERDE KULLANDIK”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÇETİN: “PARAMIZI ÇARÇUR ETMEDİK, DOĞRU YERLERDE KULLANDIK”
Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin; “Geçen 20 ay içerisinde bazı şeyleri düzene koyup kontrol altına almak, bazı alışkanlıkları değiştirmek kolay değildi. Ciddi manada bir değişimi, bir sistemi kurmaya gayret ettik. Paramızı çarçur etmedik” dedi.

Kapaklı Belediyesi’ne bağlı Personel A.Ş ile Hizmet-İş Sendikası arasında 2021 yılı toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmzalanan toplu iş sözleşmesinde personelin maaşına zam yapılarak sosyal haklarında iyileştirmeler sağlandı.

İMZALANDI

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde belediye personeliyle bir araya gelen Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Hizmet-İş Sendikası Trakya Bölge Başkanı Aykut Aktemur ile 2021 yılı toplu iş sözleşmesini imzaladı.

“HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN”

İmzaların atılmasının ardından bir açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Bir işçi çocuğu olarak, işçinin alın terine önem veren biri olarak sizlere ilerleyen zamanlarda daha iyi şartları sunmak için gayret edeceğimizin sözünü vermiştik. Bugün hamdolsun sözümüzü yerine getirmenin gururuyla karşınızdayız. Biz, Kapaklı’yı güzelleştirmek için, Kapaklı’yı daha yaşanılabilir yapabilmek için gece gündüz emek ve çaba veriyoruz. Sizler de emekçi kardeşlerimiz olarak sahada ama temizlik ama park bahçelerde hizmet vererek ya da yol kaldırım yaparak katkı vermeye gayret ediyorsunuz. Hepinizden Allah razı olsun. Teşekkürü sizlere borç bilirim.” dedi.

“TALEPLERİ ÇÖZMEYE GAYRET ETTİK”

Görev süresince bir sistemi kurmak için gayret ettiğini belirten Başkan Çetin, “Geçen 20 ay içerisinde bazı şeyleri düzene koyup kontrol altına almak, bazı alışkanlıkları değiştirmek kolay değildi. Ciddi manada bir değişimi, bir sistemi kurmaya gayret ettik. Paramızı çarçur etmedik. Paramızı doğru yerlere kullanmaya, doğru şekilde hizmet vermeye, imkanlarımızı daha fazla vatandaşa hizmet açısından kullanmaya, elimizdeki sınırlı imkanlarla sınırsız istekleri, talepleri çözmeye gayret ettik.” diye konuştu.

"DAHA İYİ NOKTALARA GETİRMEK İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

Trakya’da örnek bir toplu iş sözleşmesine imza attıklarını belirten Başkan Çetin, “Üzerimize düşeni yaptım.  İşçiler arasında ayrımı ortadan kaldırdık. Çalışma saatleri ve sosyal haklarda iyileştirmeler yaptık. Daha iyi noktalara getirmek için gayret edeceğiz. İnşallah 2021 yılı daha da hareketli geçecek. Birikmiş sorunları adım adım planlı bir şekilde gidermeye gayret ediyoruz. Beden gücü, alın terinizle katkı veriyorsunuz. Teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Evinize, çocuklarınıza götüreceğiniz bu para ananızın ak sütü gibi helaldir. Daha fazla vermek için de elimden geleni yapacağız.” diyerek konuşmasını tamamladı. Hizmet-İş Sendikası Trakya Bölge Şube Başkanı Aykut Aktemur ise yaptığı konuşmada “Kapaklı Belediye Başkanımız Mustafa Çetin’e çok teşekkür ediyorum. Elindeki imkanın en iyisini vermek için gayret etti. Sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ÇERKEZKÖY’DE HASRET BİTTİÖnceki Haber

ÇERKEZKÖY’DE HASRET BİTTİ

KARAKOÇ’TAN YENİ YIL MESAJISonraki Haber

KARAKOÇ’TAN YENİ YIL MESAJI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!