SAĞ REKLAM

GÖNÜLLÜ BERBERLER İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÖNÜLLÜ BERBERLER İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Kapaklı Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen “Evde Bakım ve Destek Hizmeti”ne gönüllü olarak destek verecek olan berber ve kuaförler Mehmet Düzgün, Erhan Nar ve Hasan Aktürk ile Kapaklı Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Protokolün ardından gönüllü berber ve kuaförlere teşekkür eden Başkan Çetin, teşekkür belgelerini takdim etti.

“HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

65 yaş üstü yaşlı, hasta, bakıma muhtaç veya engelleri nedeniyle gündelik ihtiyaçlarını yerine getiremeyen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kapaklı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Evde Bakım ve Destek Hizmeti’ne gönüllü olarak destek vermek isteyen berber ve kuaförler Mehmet Düzgün, Erhan Nar ve Hasan Aktürk ile Kapaklı Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokolün ardından bir konuşma yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Sosyal belediyeciliği yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Sağlık İşleri Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen Evde Bakım ve Destek Hizmeti ile 65 yaş üstü yaşlı, hasta, bakıma muhtaç veya engelleri nedeniyle gündelik ihtiyaçlarını yerine getiremeyen vatandaşlarımızın sağlık bakımı, psikolojik destek, ev temizliği ve kişisel temizlik bakımını yapıyoruz. Geçtiğimiz gün Evde Bakım ve Destek Hizmeti sunduğumuz bir teyzemiz, beni arayarak teşekkür etti. İnsanlara dokunalım, onlara faydalı olalım, hayır dualarını alalım istiyoruz. Sizlerin de bu hizmete gönüllü olarak katkı vermeniz bizleri çok memnun etti. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.” dedi.

PROJEDE YER ALMAKTAN MUTLULUK DUYDUKLARINI İFADE ETTİLER

“Evde Bakım ve Destek Hizmeti”ne gönüllü olarak destek verecek olan berber ve kuaförler Mehmet Düzgün, Erhan Nar ve Hasan Aktürk ise projede yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından Başkan Çetin, berber ve kuaförler Mehmet Düzgün, Erhan Nar ve Hasan Aktürk’e teşekkür belgelerini takdim etti.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
ZARARLI ALIŞKANLIKLARA BİOREZONANS’LA DUR DEYİN!Önceki Haber

ZARARLI ALIŞKANLIKLARA BİOREZONANS’LA DU...

AMFİ TİYATRODA SOSYAL MESAFE DÜZENİSonraki Haber

AMFİ TİYATRODA SOSYAL MESAFE DÜZENİ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!