MÜHENDİS
SAĞ REKLAM

GÜNDOĞAN: “ZORBALIĞA KARŞI KUDÜS İÇİN AYAĞA KALK”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
GÜNDOĞAN: “ZORBALIĞA KARŞI KUDÜS İÇİN AYAĞA KALK”
Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Gündoğan, İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilecek olan Kudüs Mitingi’ne tüm vatandaşları davet etti. Gündoğan yaptığı açıklamasında; “Müslümanların Filistin’deki ve Mescid-i Aksa’daki işgali kabul etmeleri asla ve asla mümkün değildir. İsrail’in işgal ettiği topraklardan çıkmadan bölgede barış sağlanamayacak” dedi.

Gündoğan açıklamalarında şunları ifade etti; “Tüm dünya biliyor ki ABD, Afganistan’dan Irak’a, Suriye’den Libya’ya İslam coğrafyasını kana boyayan seri bir katildir. Aynı ABD’nin Siyonist işgalin ilk günlerinden beri terör şebekesi İsrail’i kanatları altına aldığını herkes görüyor. ABD’nin ipi ile kuyuya inilmez ve Siyonist İsrail ancak güçten anlar. İnşallah sizin buradaki ilk tepkiniz, İstanbul’dan dalga dalga Türkiye’ye, oradan da İslam coğrafyasına yayılacak ve bu Siyonistler, bu eli kanlı teröristler, Müslümanların ne olduğunu göreceklerdir. Eğer dünyada barış isteniyorsa, eğer dünyada huzur isteniyorsa, çek elini Trump, çek elini Netanyahu Filistin’den. Bu karar bütün İslam coğrafyasına açılmış bir savaştır. İslam ülkeleri liderlerine sesleniyoruz. Gelin İslam Birliği’ni kuralım. Müslümanlar, dünyanın neresinde olursa olsunlar Filistin meselesinde, Kudüs meselesinde ve Mescid-i Aksa konusunda asla duyarsız kalamazlar. Müslümanlara rağmen Filistin’le, Kudüs’le ve Mescid-i Aksa ile ilgili alınan tek taraflı kararlar hiçbir zaman çözüme yönelik olmayacaktır. Müslümanların Filistin’deki ve Mescid-i Aksa’daki işgali kabul etmeleri asla ve asla mümkün değildir. İsrail’in işgal ettiği topraklardan çıkmadan bölgede barış sağlanamayacak. 1967 yılında bir Yahudi yerleşimci, Mescid-i Aksa içerisinde bulunan Kıble Mescidi’nde yangın çıkartıyor. Bunun üzerine bu tarihlerde, İsrail başbakanı olan Golda Mair, diyor ki, ‘Sabaha kadar gözlerime uyku girmedi. Bekledim ki, dünyanın dört bir yanından Müslümanlar İsrail’e saldıracaklar. Fakat sabah oldu. En ufak bir hareketle bile olsa karşılaşmadığımızı gördüm. Ve ondan sonra başımı rahat yastığa koydum. Çünkü inandım ki, İslam ümmeti uyuyor.’ Esasında İslam ümmeti bir olsaydı. O Yahudi yerleşimci böyle bir şeyi yapmaya cesaret edemezdi” dedi.

OTOBÜS KALDIRILACAK

Çerkezköy’den tüm vatandaşları mitinge davet eden Gündoğan; “İşte bizler de ses veriyoruz. İstanbul Yenikapı miting alanından haykıracağız. ‘Kudüs İslam’ın başkenti’ diye. Bu bağlamda Saadet Partisi Genel merkezimiz 9 Şubat Pazar günü saat: 14:00'te İstanbul Yenikapı miting alanında ‘Büyük Kudüs Mitingİ’ düzenlemiştir. Bizler de ilçemizden mitinge araçlar kaldıracağız. Mitinge katılacak vatandaşlarımızın bize ulaşmasını rica ediyoruz.  Pazar günü ilçe başkanlığımızın önünden otobüsler kalkacaktır. İletişim için 0 533 566 23 88 Abdullah Güdoğan, 0 535 822 50 82 Mehmet Kalyon.

MÜHENDİS

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK 100 İNTERNET ŞİRKETİÖnceki Haber

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK 100 İNTERNET ŞİRKET...

ÇERKEZKÖY'DE 17 LİTRE KAÇAK İÇKİ ELE GEÇİRİLDİSonraki Haber

ÇERKEZKÖY'DE 17 LİTRE KAÇAK İÇKİ ELE GEÇ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!